adl ile yüzde 50'ye varan indirim

Yepyeni ve çok şık bir gardıroba sahip olmak istiyorsanız yapacağınız şey adL markasının yüzde 50'ye varan indirimini takip etmek ve bu sezonun en hoş giyinen kadını olmak!

adl ile yüzde 50'ye varan indirim
2015 tüm yenilikleriyle hayatımıza girdi. Bu yeni yılda siz de bir yenilik yapın ve dolabınızı yenileyin. Kullanmak istemediğiniz parçaları teker teker dolabınızdan çıkarın ve yerlerine adL'nin başarılı tasarım ekibinin elinden çıkan birbirinden şık parçaları yerleştirin. 2015 ile yeni bir kadın olmanız, hem de bunu adL'nin yüzde 50'yi bulan indirimiyle sağlamanız mümkün. Markanın adL, codentry ve ünlü tasarımcıların elinden çıkan kapsül koleksiyonlarıyla hayalini kurduğunuz kadın olmanız her zamankinden daha kolay.

PUF PUF SICACIK BİR KIŞ
Kış demek insanı sıcacık tutan ceketler demek. adL'nin koleksiyonunda yer alan puf anoraklar ve kaz tüyü montlar, sizi bu kış hem sıcacık tutacak, hem de tarzınıza tarz katmanızı sağlayacak. Kış sezonunda modası geçmeyen bir şey varsa, o da kesinlikle anoraklardır. adL'nin koleksiyonunda yer alan farklı renklerdeki anoraklar arasında kürk ve deri detaylarla zenginleştirilmiş olanları tercih edip farklı bir hava yaratabilirsiniz.

PALTOSUZ OLMAZ
Dış giyim, tarzınızı soğuk kış günlerinde en güzel şekilde yansıtacağınız kıyafettir. Bu yeni yılda adL'nin indirimlerinden de yararlanıp dolabınıza farklı ve parlak renklerde paltolar ekleyin. İsterseniz desenli, ekose desenli ve kürk detaylı olanlarıyla da stilinize stil katın.

PANTOLON ŞIKLIĞINI YAKALAYIN
Pantolonlar dolabımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Her zaman almaya alışık olduğunuz klasik siyah pantolonları bir yana bırakıp dolabınızda renkli ve desenli pantolonlara yer açın. Üstüne tek renk sade bir bluz ya da kazak giydikten sonra desenli pantolonları çok kolay kullanabileceğinizi fark edeceksiniz.

ETEKLERE YATIRIM YAPMAKTAN KORKMAYIN
Bir kadının dolabının vazgeçilmez parçalarından biri hiç kuşkusuz eteklerdir. adL koleksiyonunda yer alan etekler de sizin hem günlük hayatınızda, hem de katılacağınız etkinlik ve davetlerde dikkat çekmenizi sağlayacak. Parlak renklerdeki ve deri detaylarla zenginleştirilmiş olan etekler sizin hem ofiste, hem de günlük hayatınızda hoş gösterecek. Ekose ve kırmızı renklerdeki etekler de dolabınızın bir anda enerjinizi değiştirecek.

MİNİ CEKETLE HAVANIZ DEĞİŞSİN
Renkli ya da desenli bir mini ceket, en sade iş kıyafeti içinde bile elegan ve hoş görünmenizi sağlayacaktır. Bu sene dolabınızdaki diğer parçalarla rahat bir kombin yapma imkanı sağlayan mini ceketlere yatırım yapın. adL'nin bünyesinde yer alan mini ceketler hoş desenleriyle kısa sürede sizin kalbinizi çalmaya aday.

BİZE ULAŞIN