Özgü Namal hamile yogasına başladı

Özgü Namal hamile yogasına başladı

Anne olmak için gün sayan Özgü Namal'a, yoga ve nefes terapisti olan sevgilisi destek veriyor.

  • Günaydın
  • Pazar 04.01.2015 09:39

5 aylık hamile olan güzel oyuncu Özgü Namal, ağır mide bulantılarını yoga eğitmeni olan sevgilisi ve bebeğinin babası Serdar Oral'la her gün egzersiz yaparak yendi.

ÇOCUĞUNUN BABASI YOGA YAPTIRIYOR

2015'te Serdar Oral'la olan ilişkisinden bir erkek bebek dünyaya getirecek olan Özgü Namal'ın ağır mide bulantılarını sevgilisi sayesinde atlattığı öğrenildi. Namal, 'Yetenek Sizsiniz'deki jüri üyesi görevine mide bulantıları yüzünden ara vermiş daha sonra geri dönmüştü.

KARNI BELLİ OLDU-TIKLAYIN!

Yoga ve nefes terapisti olan sevgilisi Serdar Oral'la her gün düzenli olarak egzersiz yapan Namal, bulantılarından kurtuldu.

Stilist aşkıyla ilk kez görüntülendi

FETHİYE'DE YAŞIYOR

Oral; Fethiye'de bohem bir hayat sürüyor, yoga ve nefes egzersizleriyle ilgileniyor. Oral geçtiğimiz kış, özellikle yoga tutkunlarının tercihi olan Ölüdeniz'deki Kabak Koyu'nda kaldı.

OĞLUNA NEFES ADINI VERECEK-TIKLAYIN!

SERDAR ORAL'IN 4. ÇOCUĞU OLACAK

Özgü Namal'ın bebeğinin babası Serdar Oral'ın daha önce iki kez evlendiği ortaya çıktı. Oral'ın ilk eşi Alman Engel Hornhuber'den iki çocuğu, ikinci eşi Pınar Akıncı'dan ise bir kızı var. Oral'ın ilk eşinden olan büyük kızı Dilara Oral, geçtiğimiz günlerde nişanlandı.

ÖZGÜ NAMAL'IN SIR SEVGİLİSİNE DAİR TÜM DETAYLAR-TIKLAYIN!

ÖZGÜ NAMAL'DAN BEBEĞİNİN BABASINA LÜKS HEDİYE-TIKLAYIN!

ÖZGÜ NAMAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN