Aşıklar şehrinde romantizm!

Aşıklar şehrinde romantizm!
1.5 yıllık ilişkilerini Şubat 2013'te noktalamak zorunda kalan Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy'un, Ağustos ayında tekrar flört etmeye başladıklarını ilk bu köşede okumuştunuz. Ailesi istemediği için Özge ile aşkını bitiren ama her fırsatta "Özge'yi hâlâ çok seviyorum" diyen Hacı Sabancı, ne yapıp edip ex aşkının gönlünü almayı başarmıştı. Ancak aşıklar, Arzu-Ömer Sabancı ilişkilerini veto ettiği için; barışsalar da birlikte fotoğraf çektirmemeye özen göstermişlerdi. Tekrar flört etmeye başladıklarını müjdelediğim aşıkların, birlikte ilk fotoğraflarını yayınlamak da yine bana kısmet oldu!
İstanbul'da birlikte görünmemek için sık sık yurt dışına tatile giden çift, yeni yılı aşıklar şehri Paris'te karşılamıştı.

PARİS'TEN ROMA'YA GEÇTİLER
Hotel Plaza Athenee'de kalan aşıklar, yılbaşı ertesi Türkler'in müdavimi olduğu Avenue Montaigne'deki L'Avenue'ye gitme gafletinde bulunmuş! Aşıklarla aynı anda yakın bir arkadaşım da mekanda olunca, işte bu fotoğrafı çekip bana gönderdi. Görüntülenmemek için çabalayan sevgililerin aşkı, böylece Paris'te ifşa oldu.
Çift, Paris'in ardından Roma'ya geçti ve birkaç gün de orada tatil yapıp hafta sonu yurda döndü.

Sanal ortamda da birlikte fotoğraf paylaşmaya karar veren aşıklar, böyle yüzleri görünmeyen fotoğraflar çekip kullanıyor. Maldivler'den sonra Paris seyahatinde de aynı pozu çekip sosyal medyadan paylaşmışlardı.

BİZE ULAŞIN