Deniz Seki'ye yapımcısından darbe

Deniz Seki'ye yapımcısından darbe

  • Günaydın
  • Salı 06.01.2015 17:04

Zor günler geçiren Deniz Seki'ye bir darbede yapımcısı Bülent Seyhan'dan geldi.

Uyuştucu kullanmak ve temin etmek suçundan cezaevinde olan sanatçı Deniz Seki, hapse girmeden önce albüm hazırlığı yapıyordu. Hatta bir de klip çekmişti ve bütün müzik kanallarında en çok izlenen klip olduğu iddia edilmişti. Fakat işin aslı öyle değilmiş.

DENİZ SEKİ İÇİNİ DÖKTÜ: ÇIKAMAZSAM BURADA ÇÜRÜRÜM-TIKLAYIN

Deniz Seki'nin yapımcısı Bülent Seyhan 'Geçen yıl 100 bin satan albüm yok. Varsa da mutlaka büyük çoğunluğu kendileri almıştır.' diyerek ortalığı karıştıracak bir iddiada bulundu.

Ünlü yapımcı Samsun Demir, geçen eylül ayında 100 bin CD satış barajını sadece Galata albümüyle Sibel Can ve Yeni Ay isimli çalışmasıyla Sıla'nın geçtiğini açıklayarak "Ancak yıl henüz bitmedi" mesajını yayınlamıştı.

DENİZ SEKİ'DEN BAYHAN AÇIKLAMASI-TIKLAYIN

Sibel Can, yılbaşında Kıbrıs'ta verdiği konserde "Geçen yıl albümüm 100 bini geçti ve Altın Plak aldı. Diğer sanatçı arkadaşlarımın da albümlerinin çok satmasını dilerim" dedi.

Ancak geçen yıl Deniz Seki'nin albümü İz'i 500 bin TL'ye hazırlayan Seyhan Müzik'in patronu Bülent Seyhan, konuyla ilgili tartışma yaratacak bir iddia ortaya attı.

DENİZ SEKİ BÖYLE TAHLİYE OLMUŞTU

Seyhan, "Bu yıl 100 bin satan albüm yok. Varsa da büyük çoğunluğu kendileri almıştır. Bizim şirketten bu yıl 100 bin satan sanatçı yok" açıklamasını yaparak "İyisin Tabi" şarkısıyla yıla damgasını vuran Deniz Seki'nin de bu barajı aşamadığını ifade etti.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN