Kimi karda kimi denizde

Kimi karda kimi denizde

Ünlü isimler, yeni yılın ilk günlerini tatil yaparak geçiriyor. Bazıları kayak pistlerinde hünerlerini sergilemeyi tercih ederken, bazı ünlüler kendilerini tropik adalardaki plajlara ve partilere attı

  • Günaydın
  • Pazartesi 06.01.2015
RIHANNA

Güzel şarkıcı Rihanna, yılbaşında ünlülerin uğrak yeri olan St. Barts adasındaki tatiline devam ediyor. Rihanna, önceki gün arkadaşlarıyla deniz sonrası kokteyl molası verdi.

HEIDI KLUM

Heidi Klum, genç sevgilisi Vito Schnabel ile St. Barts'ta romantik günler geçiriyor. İkili, önceki gün plajda güneşlenirken görüntülendi.

MARK WAHLBERG

Mark Wahlberg, eşi Rhea Dunham ile Barbados'ta tatil yapıyor. Geçtiğimiz günlerde bir iskelede görüntülenen ünlü çift, turkuvaz renkli suların tadını çıkardı.

KATE MOSS

Kate Moss ile eşi Jamie Hince'in tercihi, sosyetenin yeni gözdesi Rio de Janeiro oldu. Moss, arkadaşının kızıyla deniz keyfi yaptı.

MADONNA

2015'i İsviçre'de karşılayan Madonna, kayak tatiline ismi bilinmeyen bir erkek arkadaşıyla devam ediyor.

GWEN STEFANI

Eşi Gavin Rossdale ile Mammoth Gölü tatiline devam eden Gwen Stefani, pistteki performansı kadar rengarenk kayak kıyafetleriyle de dikkat çekiyor.

SEAL

Heidi Klum'un eski eşi Seal, Kaliforniya'daki Mammoth Gölü'nde tek başına tatil yapıyor. Ünlü şarkıcı günlerini snowboard yaparak geçiriyor.

MARIAH CAREY

Eşi Nick Cannon'dan ayrılan Mariah Carey, ikizleri Monroe ve Morocco ile Aspen'de karın tadını çıkarıyor.

BİZE ULAŞIN