Şikel- Altuğ çiftinin evliliğini maddiyat bitirdi iddiası

Manken ve sunucu Çağla Şikel, hayat pahalılığından şikayet edince; evliliğin maddi sıkıntılar yüzünden bittiği iddia edildi.

Şikel- Altuğ çiftinin evliliğini maddiyat bitirdi iddiası
7 yıllık şarkıcı eşi Emre Altuğ'dan boşanmak için Beykoz Aile Mahkemesi'ne başvuran Çağla Şikel, ayrılacaklarını ortak bir açıklamayla duyurmuştu.Çiftin, ayrılık nedenleri hakkında her gün yeni iddia ortaya atılıyor. Adı basketçi Kerem Tunçeri'yle yasak aşk dedikodusuna karışan Çağla Şikel'in şimdi de maddi sıkıntılardan dolayı evliliğini bitirdiği iddia edildi.

Şikel, geçtiğimiz günlerde bir dergiye verdiği röportajda eşiyle para konusunda tartıştıklarını söylüyor.

İşte Çağla Şikel'in yaptığı o açıklama...

"HAYAT ÇOK PAHALI"

Eşiyle para konusunda sorun yaşadığı konuşulan 2 çocuk annesi Şikel, röportajında oğluna istediği ayakkabıyı almakta bile zorluk çektiğini söylüyor ve ekliyor; "Hayat çok pahalı ben kendi alışverişimden, ihtiyaçlarımdan kesiyorum ama bir bakıyorum para gitmiş. Hayat o kadar zor ve pahalı ki… İlla marka olsun, pahalı olsun diyen biri de değilim.

"HAYATTA PARAYA KIYAMAM"

"Hayatta paraya kıyamam. Mesela Kuzey uzun zamandır Dior'un ayakkabısını görmüş, çocuk yalvarıyor. Ama çok pahalı ve ben ne kadar büyük alabilirim ki birkaç sene giyebilsin diye? Alamazsın çünkü her daim ayakları büyüyor. Onu alacağım artık"


ÇAĞLA ŞİKEL EMRE ALTUĞ VE KEREM TUNÇERİ AYNI KAREDE - TIKLAYIN

ÇAĞLA ŞİKEL VE EMRE ALTUĞ'DAN BOŞANMA AÇIKLAMASI - TIKLAYIN
BİZE ULAŞIN