İbrahim Çelikkol-Selçuk Şahin kavgasının nedeni Ebru Polat iddiası

İbrahim Çelikkol-Selçuk Şahin kavgasının nedeni Ebru Polat iddiası

Bir gece kulübünde oyuncu İbrahim Çelikkol'la kavgaya tutuşan Fenerbahçeli Selçuk Şahin hakkında şoke eden iddia! Buna göre kavganın nedeni şarkıcı Ebru Polat.

  • Günaydın
  • Cuma 09.01.2015 16:45
Selçuk Şahin'in İbrahim Çelikkol'la ettiği kavga sonrası yaptığı, "Ben taksi bulmaya çalışırken nişanlımı kolundan tuttuğunu görünce çok sinirlendim ve müdahale ettim. İbrahim Çelikkol o sırada çok sarhoştu" açıklamaya rağmen ortaya şaşırtan bir iddia atıldı.

Kulislerde konuşulanlara göre Şahin, o gece bir dönem aşk yaşadığı Ebru Polat'ı Çelikkol'un masasında görünce çileden çıktı. Yanında nişanlısı olmasına rağmen öfkesini yenemeyen futbolcu, nişanlısını evine gönderdikten sonra içeri girip Çelikkol'la tartıştı.

EVLİLİĞİN EŞİĞİNDEN DÖNMÜŞLERDİ

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin ile şarkıcı Ebru Polat, 2007-2008 yıllarında aşk yaşamışlardı. Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çift, ani bir kararla yollarını ayırmıştı.

EBRU POLAT CAM SİLERKEN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ - TIKLAYIN!

EBRU POLAT'IN PHUKET TATİLİNDEN FOTOĞRAFLAR

SELÇUK ŞAHİN'DEN EBRU POLAT AÇIKLAMASI

Selçuk Şahin, kavganın nedeni olarak Ebru Polat'ın gösterilmesi üzerine bir açıklama yaptı.

Olayın, eski sevgilisi Ebru Polat'la hiçbir ilgisi olmadığını, tamamıyla Çelikkol'un, nişanlısı Emel Demiryürek'i rahatsız etmesinden kaynaklandığını vurgulayan Şahin, ağır ifadelerin yer aldığı Twitter açıklamasında şunları yazdı:

"Bu sabah gördüğüm haberden sonra gerçekten dehşet içinde kaldım. 3 gündür yaşananları bilip bilmeden yazılanlar çizilenlerden sonra bir açıklama yapma gereğini duydum. Sanırım o akşam, yanımda, nişanlımı rahatsız edebilecek karakterde olan bir TV delikansını koruma adına yapılmış bir haber. Kimse kimseyi kandırmasın; yaşanan olay tamamen nişanlımın rahatsız edilmesinden dolayı olmuştur, başka hiçbir nedeni yoktur. Yapılan haberle alakalı kişilere ve kurumlara gerekli davaları açacaktır."

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN