Kıvanç Tatlıtuğ yakın dostu Wesley Sneijder'in izinde

Kıvanç Tatlıtuğ yakın dostu Wesley Sneijder'in izinde

Galatasaraylı yıldız Wesley Sneijder, sıkı dostu Kıvanç Tatlıtuğ'u Hollandalı yaptı. Geçen gün Sneijder'in evinin bulunduğu Utrecht şehrine giden Tatlıtuğ'un buradan ev aldığı söyleniyor.

  • Günaydın
  • Cuma 09.01.2015 10:20

Sarı-Kızmılı takıma transfer olduğu günden beri hem spor hem de magazin gündemine yerleşen Wesley Sneijder, Türkiye'deki en yakın dostunu da sanat camiasından seçti. Galatasaraylı yıldız ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yediği içtiği ayrı gitmez oldu. Hatta Maçka'da aynı apartmanda oturan Tatlıtuğ ile Sneijder, şimdi ise komşuluklarını Hollanda'ya taşıyor.

KIVANÇ TATLITUĞ İLK KEZ BAŞAK DİZER İLE SELFIE PAYLAŞTI-TIKLAYIN

YENGEYLE DE BULUŞTU

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer'le Marmaris'te geçirdiği yılbaşı tatilinin ardından soluğu Hollanda'da aldı. Yakışıklı oyuncu, tek başına gittiği Hollanda'da Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau ile birlikte ortak bir dostlarının düğününe katıldı. Daha önce de yine Sneijder ile gittiği Hollanda'yı çok seven yakışıklı oyuncu, ünlü futbolcunun tavsiyesine kulak vererek burada ev baktı.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN BİLİNMEYEN SIRRI-TIKLAYIN

EN ÇOK GURBETÇİLER SEVİNDİ

Hollanda'nın Utrecht şehrinde kendisine uygun bir villa bulduğu konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ'un evi, Wesley Sneijder ile yan yana. Yakışıklı oyuncunun şehirlerine gelmesiyle çok sevinen Hollandalı gurbetçiler de Kıvanç Tatlıtuğ'un Utrecht'te ev aldığını sosyal medyada yazarak "Bundan sonra Kıvanç'ı daha sık göreceğiz" dedi.

YOLANTHE YENGE, MEHMET ALİ ERBİL'İ DÖVDÜ-TIKLAYIN

YOLANTHE CABAU'NUN İKİNCİ TÜP BEBEK DENEMESİ DE BAŞARISIZ-TIKLAYIN

Bu arada Tatlıtuğ, tüm yatırımlarıyla ilgilenen babasını da önümüzdeki günlerde Hollanda'ya götürerek bulduğu villanın satın alma işlemlerini bitirmek istiyor.

Kaynak: Takvim

KIVANÇ TATLITUĞ'A ÖZENDİ-TIKLAYIN

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN