Asena Erkin'den Berkay tepkisi

Asena Erkin'den Berkay tepkisi

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in takımıyla birlikte devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya gitmesi üzerine eşi Asena Erkin kendini gecelere attı.

ASENA ERKİN'DEN TUHAF KAMUFLAJ-TIKLAYIN

Her gün gecelerde boy göstermeye başlayan Asena, önceki gece eğlenceye ilk olarak Nişantaşı Sess'te başladı. Çıkışta karşısında basın mensuplarını bulunan Asena'nın taksi içinde saklanmaya çalışması, kampta olan eşinden habersiz dışarıya çıkmış olabileceği yorumlarına neden oldu.

Caner kamptayken Asena çalmış Berkay söylemiş

Asena Erkin'in eğlence turundaki ikinci durağı ise Çilek Pera oldu. Mekanda alkolün etkisiyle adeta coşan Asena Erkin bir ara DJ kabinine çıkarak sevdiği hareketli şarkıları çaldı.

Her zamanki gibi aykırı giyim tarzıyla dikkat çeken Erkin, danslarıyla mekandaki tüm bakışları üzerine topladı. Bir ara DJ'in, adının aşk dedikodularına karıştığı Berkay'ın şarkısı İzmirli'yi çalması Asena'yı öfkelendirdi.

ASENA ERKİN'İN ÇOK KONUŞULAN HEDİYESİ-TIKLAYIN

Hızlıca DJ kabinine yönelen Asena'nın "Kes şu adamın sesini" diyerek şarkıyı kestirdiği görüldü. Mekandan gece 04.30'da arkadaşlarıyla taksiye binerek ayrılan Asena'nın karşısında basın mensuplarını bulmasıyla kısa bir şok yaşadığı görüldü.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN