Hülya Avşar'dan Tarkan açıklaması

Hülya Avşar'dan Tarkan açıklaması

Tarkan için 'Dangalak' diyen Hülya Avşar'ın kızgınlığı yıllara rağmen geçmedi. Avşar, 'Sözümün arkasındayım, o hâlâ dangalak' diyerek yine Megastar'a yüklendi!

  • Günaydın
  • Cumartesi 17.01.2015 08:47
Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy'de yürüyüş yaparken görüntülendi. Her zamanki gibi gazetecilere karşı sempatik tavırlar sergileyen Avşar Kızı, ayaküstü verdiği röportajında da sivridilini konuşturdu. TV'deki şov programına geçtiğimiz yıllarda 'dangalak' dediği Tarkan'ı çağırıp çağırmayacağı sorulan güzel sanatçı, açtı ağzını yumdu gözünü:

"Tarkan, kendi hatasını ve saygısızlığını anlamıştır, diye düşünüyorum anlamamışsa da koy gitsin. Hiçbir ortak işimiz de yok bizim Tarkan'la; o yüzden görüşmüyoruz da. Ben hiç kimseye kırgın değilim. Yalnızca arada bir küfür ediyorum. Tarkan, hâlâ dangalak. Düşüncem aynen devam ediyor."

'AŞIK OLSAM MUTLU OLMAZDIM'

Özel hayatıyla ilgili de konuşan Hülya Avşar, evlilik ve ikinci kez anne olma defterini kapattığını söyledi. Kalbinin de şimdilerde boş olduğunu söyleyen güzel sanatçı, "Hayatımda aşk olsa zaten bu kadar mutlu olamazdım" dedi.

Doğal halinin makyajlı halinden daha güzel olduğunu da söyleyen Avşar Kızı, "Mecbur kalmadıkça makyaj yapmıyorum. Sade daha güzelim." diyerek bir kez daha güzellikteki iddiasını ortaya koydu.
BİZE ULAŞIN