Oya Aydoğan: Hülya Avşar'a yakıştıramadım

Oya Aydoğan: Hülya Avşar'a yakıştıramadım

Bir yarışmada jüri koltuğuna oturan Hülya Avşar, Yıldız Tilbe'yi taklit eden bir yarışmacıya "Ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" demiş, Tilbe ise Avşar kızının bu sözlerine ateş püskürmüştü.

YILDIZ TİLBE'DEN HÜLYA AVŞAR'A SERT CEVAP-TIKLAYIN

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Oya Aydoğan, Türkiye'nin konuştuğu tartışmaya dahil oldu ve Hülya Avşar'ı çok sert sözlerle eleştirdi.

Oya Aydoğan'ın açıklamaları şöyle:

"HÜLYA SÖZLERİNİN NEREYE GİDECEĞİNİ BİLMİYOR"

Hülya Avşar bazen sözlerinin nereye gideceğini bilmiyor. Bir şeyler düşünüyor ama düşündüklerini bir türlü dile getiremiyor ve kekeliyor. Yıldız Tilbe hakkında söylediklerini Hülya Avşar'a yakıştıramadım.Yıldız Tilbe'nin taklidini yapan bir bayana "Sen çok güzel oldun" demek ne demek; "Sen çok güzelsin Yıldız da çirkin" demek. Çok çirkin bir söz.

HÜLYA AVŞAR'DAN ŞAMDAN'A ÖZEL CESUR POZLAR-TIKLAYIN

"HÜLYA'NIN ESKİ GÜZELLİĞİNDEN ESER YOK"

Yıldız Tilbe hiçbir zaman güzel olmaya çalışmadı ki; tam tersi kendisini çirkinleştirmeye çalıştı. Saçını farklı renklerde boyattı. Hiçbir zaman güzellik odaklı bir şarkıcı olmadı. Sesiyle ve besteleriyle Türk Halkı çok sevdi Yıldız'ı. Herkes çok güzel olmak zorunda değil. Hülya'ya da güzel diyoruz demesine ama Hülya'nın da o eski güzelliğinden eser yok şimdi. Var mı o eski, duru güzelliği? Konuşurken biraz üsturuplu, biraz dengeli ve haddini bilerek konuşacaksın!

HÜLYA AVŞAR'IN POPOSUNA TOKAT-TIKLAYIN

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN