'Madagascar Lıve'a herkes bayılacak!'

Bursa'da sahnelenmeye başlanan 'Madagascar Live' gösterisini Türkiye'ye getiren IEG Genel Müdürü Selen Tamer Lakay: Her yaştan izleyici, gösteriden çok keyif alacak

'Madagascar Lıve'a herkes bayılacak!'
Dreamworks'ün tüm dünyada gişe rekorları kıran filmi 'Madagascar'ın karakterleri, 'Madagascar Live' etkinliğiyle bugünden itibaren Bursa Merinos Atatürk Kültür Merkezi'nde olacak. Üç gün boyunca Bursa'da izleyiciyle buluşacak olan gösteri, 30 Ocak-1 Şubat tarihlerinde de İstanbul Ülker Sports Arena'da sahnelenecek. Gösteri; 6-8 Şubat'ta ise Ankara Congresium'da çocuklarla buluşacak. Istanbul Entertainmet Group Family (IEG) Genel Müdürü Selen Tamer Lakay, etkinlik hakkında bilgi verdi...
'Madagascar Live', eğlenceli ve renkli bir müzikal tiyatro. Ayrıca interaktif. Prodüksiyon olarak da Broadway şovlarını aratmayacak kalitede ve büyüklükte. Seyreden herkesin çok keyif alacağına söz veriyorum. Dünya çapında sevilen karakterler 'Aslan Alex', 'Zebra Marty', 'Zürafa Melman', 'Hipopo Gloria' ve entrikacı penguenler, New York'taki hayvanat bahçesinden kaçıp kendilerini heyecan dolu bir seyahatin ve 'Kral Julien'in Madagascar'daki çılgın dünyasının içinde buluyor.

ALTI TIR'LIK MALZEME

'Madagascar' çizgi filmleri ve sinema filmleri sayesinde hem dünya çapında, hem de Türkiye'de çok seviliyor. Çocuklar; hayran oldukları karakterleri, sahnede canlı olarak seyredip o dünyanın bir parçası olacaklar. Şarkılar inanılmaz eğlenceli. Özellikle hepimizin bildiği 'I like to move it, move it' herkesin diline dolanacak.
Tüm karakterler maskot olarak sahnede yer alacak. Hazırlık süreci gerçekten çok uzun ve meşakkatli. Tüm kostümlerin üretimi yaklaşık sekiz ay sürdü.
Gösteriyle ilgili en çok zorlandığımız şey, Türkiye'de salon bulmaktı. Dekorlar, kostümler, aksesuvarlar altı TIR'a sığıyor. Şimdiye kadar Türkiye'de sahne üzerinde yapılmış en büyük çocuk eğlencesi prodüksiyonu diyebilirim.
BİZE ULAŞIN