Kuruyan cildi nemlendirme zamanı

Kuruyan cildi nemlendirme zamanı

Soğuk havalarda iyice kuruyup suyunu kaybeden cildinizi nemlendirmeniz şart! Özel içeriklere sahip ürünlerle, cildinizi kış aylarında da parlak, sağlıklı ve nemli kılmak elinizde

Nem kaybından S.O.S. veren ciltlere acil çözüm: La Colline Cellular Eco-Hydration Treatment…
Hafif jel yapısı ile; stres, yorgunluk, kuru ve sert hava nedeniyle cildi nemsiz kalanlar için ideal çözüm sunar. Serum; ciltteki su kaybını önleyerek cildin nefes almasını sağlar, cildin su rezervlerini yeniler. 28 gün boyunca günlük bakım için kullandığınız ürünlerin altına uygulayacağınız bu serum; özel içeriği sayesinde cildin ideal nem seviyesine ulaşmasına yardımcı olur. 28 günün sonunda cilt; yumuşak, sıkı bir görünüm kazanır ve sağlıkla ışıldar. Ürünün 30 ml'lik boyunun fiyatı 675 TL.

Transvital Hydro Intensive Mask (Yoğun Nem Maskesi);
cildi derinlemesine nemlendiriyor. Cilde kaybettiği suyu geri veren ürün; cildin yumuşaklığını ve sıkılığını artırıyor. İçeriğindeki avokado ve buğday özü; cildi yumuşatıyor, amino asitler ise ciltteki nemi dengeliyor. Cildin ihtiyacına göre haftada bir veya iki kere uygulanabilen ürün; temizlenmiş cilde, tüm yüz ve boyna uygulandıktan sonra 10 dakika bekletilip durulanıyor. Ürünün 50 ml'lik boyutunun fiyatı 252 TL. Transvital ürünleri, sadece Tekin Acar Cosmetics mağazalarında satılıyor.

Neme doymuş bir cilt için La Colline Cellular Rich Hydration Cream'i kullanabilirsiniz.
Ürün; yüzü koza gibi sararak rahatlatır, cildi iklimsel etkilerden korur, ipeksi bir doku sağlar. Susuz kalmış ciltlere yoğun nem vererek sert iklimlerde bile cildi rahatlatmasının yanı sıra, nemsizlikten oluşan kırışıklıkları ve çizgileri giderir. Cilde dolgunluk kazandırarak yumuşak ve ışıltılı bir görünüm sağlar. İçeriğindeki avokado yağı, shea butter, UV filtresi ve vitamin E ile anti-oksidan özellik taşır. Ürünün 50 ml'lik boyutunun fiyatı 418 TL.

Transvital Hydra All Around Eye Contour;
göz çevrenize yoğun nem ve derinlemesine bakım sağlıyor. Hassas göz çevresi için rahatlatıcı bir anti-aging jel olan bu ürün, çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltıyor. İçeriğindeki Akmela ile göz çevresindeki gerilmeyi, kafein ile de kırışıklıkları azaltıyor. Sabah ve akşam göz çevresine nazikçe masaj yaparak uygulayabileceğiniz ürünün 15 ml 'lik boyutunun fiyatı 333 TL. Transvital ürünleri, sadece Tekin Acar Cosmetics mağazalarında…
BİZE ULAŞIN