Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger gönlünü Ali Biçim'e kaptırdı

Magazin dünyası bu dedikoduyla çalkalanıyor. Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger, gönlünü ünlü şovmenin meşhur ettiği Ali Biçim'e kaptırdı. İddialara göre ikili, birkaç aydır gizli aşk yaşıyor.

Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger gönlünü Ali Biçim'e kaptırdı

Şimdilerde magazin kulislerinde "Bu ne biçim iş!" dedirten bir dedikodu dolaşıyor. İddialara göre; Okan Bayülgen'le 6 yıllık evliliğini Temmuz 2014'te noktalayan Şirin Ediger, gönlünü çok ilginç bir isme kaptırdı.

Güzel reklamcının adının anıldığı şok isim; eski eşinin televizyon sektörüne kazandırdığı komedyen Ali Biçim.

SIK SIK BİRLİKTELER

Bir dönem Okan Bayülgen'in ekibinde görev alan Biçim ile Şirin Ediger'in tanışıklığı eskiye dayanıyor. Dedikodulara göre; Bayülgen'le arası bozuk olan Ali Biçim, birkaç aydır Ediger'le aşk yaşıyor. Birçok ortak arkadaşları olan ikili, İstanbul gece hayatında da sık sık birlikte görüntülendi.

Aralarındaki arkadaşlık birkaç ay önce aşka dönüşen Şirin Ediger ile Ali Biçim'in şimdilik beraberliklerini herkesten sakladığı da dedikodular arasında. Son dönemde sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başladığının sinyalini veren Şirin Ediger'in Ali Biçim aşkına Okan Bayülgen'den nasıl bir tepki geleceği ise merak konusu.

Kaynak: Takvim

YALNIZ KALMAYI SEVMEYEN ÜNLÜLER-TIKLAYIN

AŞKI ÜNLÜLER DÜNYASINDA BULDU-TIKLAYIN

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN