Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e yoğun ilgi

Başrollerini paylaştıkları ‘Aşk Sana Benzer’ adlı sinema filminde aşk yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, filmin vizyona girişini hayranlarıyla bir araya gelerek kutladı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e yoğun ilgi

Buluşmaya, ikilinin 700 hayranı katıldı. Hayranlarının oturduğu 2 ayrı sinema salonuna da girerek onları mutlu eden ikiliden Özçivit, "Bu tabloyu görmek için 50 derece sıcaklıkta yine filmi çekerdim"dedi.

Ayrıca ikili, hayranlarıyla toplu selfie de çektirdi. Ünlü çifti görmeye gelenler arasında bulunan Nilgün Okur, akşam Amerika'ya uçacağını ve uçağını kaçırmayı göze alarak Evcen'i görmeye geldiğini söyledi.

Kulise girip Evcen'e çiçek veren Okur, güzel oyuncuya,"Seni çok seviyorum. Galana da, ofisine de çiçek gönderiyorum" dedi. Hayranlarının yoğun ilgisinden çok memnun olan Özviçit ile Evcen, birbirlerine karşı da çok ilgiliydi. Özçivit, her adımında sevgilisini belinden sarıp kolladı.

İLK KEZ EL ELELER -TIKLAYIN

FAHRİYE EVCEN İLE BURAK ÖZÇİVİT'TEN İLAN-I AŞK

DÜĞÜN SAHNESİNDEN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

BURAK ÖZÇİVİT İLE FAHRİYE EVCEN YANGIN MERDİVENİNDEN KAÇTI

FAHRİYE EVCEN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ-TIKLAYIN

AŞK FAHRİYE'YE BENZER

Geçtiğimiz hafta ikili Beyaz'ın programına konuk oldu. Beyaz'ın 'Aşık olduğunda ne yaparsın? nasıl anlarsın aşık olduğunu?' sorusuna yakışıklı oyuncu 'Film yaptım abi yetmez mi?'diye cevap verdi.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN