Emre Altuğ boşanma sonrası ilk kez Çağla Şıkel'le ilgili konuştu

Kısa bir süre önce sürpriz şekilde 7 yıllık eşi Çağla Şıkel'den tek celsede boşanan Emre Altuğ, sonunda sessizliğini bozdu ve samimi açıklamalarda bulundu.

Emre Altuğ boşanma sonrası ilk kez Çağla Şıkel'le ilgili konuştu

Ünlü şarkıcı-oyuncu Emre Altuğ, Çağla Şıkel'den boşandıktan sonra ilk kez Aramızda Kalmasın'dan Salih Keçeci'ye konuştu. Altuğ, ihanet iddialarına da tüm samimiyetiyle yanıt verdi.

İşte Emre Altuğ'un açıklamaları:

"Ayrılığımızın Kerem Tunçeri ile alakası yok. Bu bizi üzen bir durumdur. Sevgili Kerem ve diğerleri birkaç yaz birlikte olduğumuz insanlar. O fotoğraf bizim sahibi olduğumuz otelin kulübünde çekilmiş bir fotoğraf.

"BEN BÖYLE BİR ŞEYE İHTİMAL VERMEDİM"

15 kişinin olduğu hatta benim de içinde olduğum fotoğrafı 'işte ispatı' diye kullanmaları çok hayret verici bir şey. Çağla da kendi programında ifade etti. Ben böyle bir şeye hiç ihtimal vermedim. Böyle bir şey olması söz konusu değil. Şimdi de, sonra da. Ne ben ne de Çağla haysiyet yoksunu tavra girmeyiz. İlerleyen zamanlarda göreceksiniz, bu dedikoduyu üreten insanlar için hukuki olarak yapabileceğimiz her şeyi yapacağız.

ÇAĞLA ŞIKEL BOŞANMA SONRASI İLK KEZ KONUŞTU-TIKLAYIN

ÇAĞLA ŞIKEL CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU-TIKLAYIN

"ÇOCUKLARIMIZ İÇİN DÜNYAYI DURDURURUZ"

Genç olsak bu iddialara göğüs gerebilirdik. Ancak tecrübelerimiz, yaşadıklarımız, yaşımız ve iki çocuğumuz bunlara boyun eğme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Kendimiz için hiçbir şey istemedik. Söz konusu çocuklarımız olursa dünyayı durdururuz.

EMRE ALTUĞ'DAN ÇAĞLA ŞIKEL OPERASYONU-TIKLAYIN

'SİZE BEĞENDİREMEDİĞİM GÖĞÜSLERİMLE İKİ ÇOCUK EMZİRDİM' LAFININ ÜZERİNE BİR ŞEY SÖYLENEMEZ

Canlı yayında yaşananlar talihsiz bir kazaydı ama herkesin başına gelebilecek bir kazaydı. Çağla'nın bu konuda ne kadar hassas olduğunu biliyorum. Sabah 07.00'da uyanıp, 07,30'da evden çıkan bir insan. Her şeyden önce profesyonel olarak çok büyük haksızlık. Çağla çok güzel bir cevap verdi. 'Size beğendiremediğim göğüslerimle iki çocuk emzirdim' dedi. Bunun üzerine bir şey söylenemez herhalde.

BU MUTLULUK MAZİ OLDU-TIKLAYIN

"AŞKIMIZ BİTTİ VE AYRILDIK"

Biz son ana kadar evliliğimizi kurtarma çabasındaydık. İlk ve son kez söylüyorum. Bizim farkına varamadığımız bir şekilde aşkımız bitti ve ayrıldık. Kalbim de ağladı, gözlerim de ağladı. Artık bu duruma alışma sürecindeyim. Üzerinden zaman geçtiği için sakin olmaya çalışıyorum.

"EĞER ÇOCUKLARIMIZ OLMASAYDI..."

Sevgimizi, saygımızı bitirmemek adına ayrıldık. Eğer çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ettirirdik. 7 senesi evli 10 senelik ilişkimiz, yaşadığımız muhteşem anlar ve iki çocuğumuz bu dedikodu ve haksızlıkları hak etmiyor. Çağla da, ben de büyüdük artık. Ailemiz ve çocuklarımız için yaşayan insanlarız bunu herkes böyle bilsin."

ÇAĞLA ŞIKEL BEKAR HAYATININ İLK GÜNÜNDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ-TIKLAYIN

ÇAĞLA ŞIKEL'DEN PODYUM KAZASI-TIKLAYIN

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN