Kuyrukta 'Iron Man' var!

'Yenilmezler: Ultron Çağı' filmi Londra'da gala yaptı. Yüzlerce kişi gösterim için bir gece önceden kuyruğa girerken, Robert Downey Jr.'ın oynadığı 'Iron Man'in kılığına girmiş İngilizler dikkat çekti

Kuyrukta 'Iron Man' var!
Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo ve Scarlett Johansson'ın paylaştığı 'Yenilmezler: Ultron Çağı' (Avengers: Age of Ultron) filmi, ülkemizde 1 Mayıs'ta izleyiciyle buluşacak.

YOĞUN İLGİ
Filmin Avrupa prömiyeri ise önceki gün Londra'da yapıldı. Galaya yoğun ilgi gösteren 'Avengers' hayranları ilginç görüntüler oluşturdu. Yüzlerce İngiliz, filmi ilk izleyen şanslı kişilerden olabilmek için galanın yapıldığı Westfield Shopping Centre'ın önünde bir gece önceden kuyruğa girdi. Filmde yer alan karakterlerin kostümleri ve maskeleri içinde saatlerce sırada bekleyen 'Avengers' hayranları arasında; Robert Downey Jr.'ın canlandırdığı 'Iron Man' ve Tom Hiddleston'ın oynadığı 'Loki'nin kılığına girmiş olanlar dikkat çekti. Filmin farklı ülkelerdeki galaları için dünyayı dolaşan oyuncular; geçtiğimiz haftalarda sırasıyla Hollywood, Sidney ve Seul'daki gösterimlere katıldıktan sonra Londra'ya geçmişti.
BİZE ULAŞIN