Dünyaca ünlü yıldızlar Ozan Çolakoğlu'na göz dikti

Dünyaca ünlü yıldızlar Ozan Çolakoğlu'na göz dikti

Dünyaca ünlü yıldızlar Chris Brown ile Akon, Türk müzisyen Ozan Çolakoğlu'na göz dikti. İki dev isim, özel bir video çekip başarılı müzisyeni ABD'ye davet edip ortak proje çağrısı yaptı.

  • Günaydın
  • Cuma 24.04.2015 10:16

Türkiye' de başta Tarkan ve Gülşen olmak üzere pop müziğinin dev isimleriyle çalışan Ozan Çolakoğlu'nun şöhreti, sınırları aştı.

Bugüne kadar imza attıkları şarkılar ve yaptıkları düetlerle milyonlara müzik ziyafeti sunan Chris Brown ile Akon, gözünü Ozan Çolakoğlu'na dikti. Dünyaca ünlü yıldızlar, stüdyoda çektikleri bir video ile Ozan Çolakoğlu'nu ABD'ye davet etti.

ÖNÜMÜZDEKİ AY ABD'YE GİDİYOR

İkili, Akon'un 2013'teki İstanbul konserini organize eden Çolakoğlu'nun menajeri Tarkan Temelli aracılığıyla aranjöre ulaştı. Ozan Çolakoğlu'nun şarkılarını internetten dinleyen Chris Brown ile Akon, görüşmeden olumlu sonuç çıkarsa Çolakoğlu ile ortak bir projeye imza atacak.

Bu arada dünyaca ünlü bir diğer şarkıcı Timbaland de Londra'da konser veren Ozan Çolakoğlu'na hayran kalmış ve kendisine ortak bir projede yer almak istediğini iletmişti.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN