atv'nin yaz bombaları sezona hızlı başlayacak

atv'nin yeni yapımlarının hazırlıkları sürüyor. 'Günebakan' ve 'Kırgın Çiçekler' isimli dizilerin çekimleri başladı, Anıl İlter'in sunacağı 'Cevap Sende' yarışması ise 9 Haziran'da ekranda

atv'nin yaz bombaları sezona hızlı başlayacak
Reyting rekortmeni dizi, film ve yarışmaların kanalı atv'de yaz hızlı geçecek. Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, Trakya'daki temiz ve bir o kadar da eğlenceli insanların hikayesini konu alan 'Günebakan' ve Çocuk Esirgeme Yurdu'ndaki kızların hayatlarına odaklanan 'Kırgın Çiçekler' izleyiciyi ekran başına çekecek. Her iki dizi, hem konusu, hem de oyuncu kadrosuyla herkesin beğenisini kazanacak.

YARIŞMA TUTKUNLARI BULUŞACAK

Anıl İlter'in sunacağı 'Cevap Sende' isimli program ise yarışma tutkunlarının en önemli adresi olacak. Stüdyodaki yarışmacılara güncel, neşeli, sıra dışı sorular sorulacak; ekran başındakiler de cep telefonlarına ya da tabletlerine indirdikleri uygulama aracılığıyla yanıt vererek bir anda yarışmacı olacak.

'KIRGIN ÇİÇEKLER'

Konusuyla kalplere dokunacak
'Kırgın Çiçekler', izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz ve Mehmet Aykaç gibi isimlerin rol aldığı dizinin çekimleri geçtiğimiz ay başladı. Dizi, Çocuk Esirgeme Kurumu'na müdür olarak atanan 'Feride'nin; 'Eylül', 'Kader', 'Meral', 'Songül' ve 'Cemre'nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor. 16 yaşında üvey baba taciziyle sıkışan 'Eylül', iki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilen 'Kader', gayri meşru olduğu için yuvadan atılan 'Meral', annesi olmayan, babası da adam öldürmekten hapse girmiş 'Songül' ve 'Feride'ye olan aşkı uğruna savaşan 'Toprak'ın hayatları bir anda kesişiyor. Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin yaptığı dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor.

'GÜNEBAKAN'

Tanıtım filmi ses getirdi
Başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz, Sümeyra Koç, Tarık Pabuççuoğlu ve Asuman Dabak gibi isimlerin rol aldığı 'Günebakan' dizisinin çekimleri başladı. Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı 'Günebakan' isimli dizi, Trakya'nın bir yanı denize, bir yanı puslu dağlarına yaslanmış sahil kasabasında geçiyor. Trakya'nın eğlenceli, bir o kadar temiz insanlarını özellikle de gençlerini konu edinen 'Günebakan'ın tanıtım filmi de Tekirdağ'da çekildi. Yamaç paraşütü pilotlarının da katıldığı sahneleriyle oldukça renkli geçen çekimlere senarist ve yapımcı Gani Müjde de katıldı. Yönetmenliğini Özlem Bayşu'nun üstlendiği dizi, çok yakında atv'de olacak.

CEVABI İZLEYİCİ BİLİYOR
Anıl İlter'in sunacağı 'Cevap Sende'nin yayın günü belli oldu. Yarışma, 9 Haziran Salı saat 22.45'te ilk bölümüyle ekranda olacak. Cevabı sadece ekran başındakilerin bildiği 'Cevap Sende'de izleyiciler, cep telefon veya tabletlerine App Store ya da Play Store'dan 'Cevap Sende' uygulamasını ücretsiz olarak indirerek yarışmaya dahil oluyor. Anıl İlter, stüdyodaki yarışmacılara sorular soruyor; ekran başındakiler de cep telefonlarına ya da tabletlerine indirdikleri uygulama aracılığıyla yanıt vererek bir anda yarışmacı oluyor. Hem Türkiye'nin gündemini yansıtıp, hem de verilen yanıtların gündem yaratacağı 'Cevap Sende', çok konuşulacak.
BİZE ULAŞIN