Ünlü isimler bir kez daha yelken açacak

Ünlü isimler bir kez daha yelken açacak

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından VODAFONE RED ve HTC'nin katkıları ile Marina Yacht Club Bodrum'un düzenlediği Famous Cup yelken yarışlarının onuncusu 13-14 Haziran tarihlerinde Bodrum'da gerçekleşecek.

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan "Famous Cup"a katılacak ve aralarında Billur Kalkavan, Mehmet Aslantuğ, Özge Ulusoy, Ece Vahapoğlu, Ecem Çalık, Pascal Nouma, Ersin Korkut, Zeynep Beşerler, Burak Hakkı, Fatih Erkoç gibi ünlü isimler, yarışçılar ile birlikte rüzgara yelken açacaklar.

Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran "Famous Cup", 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar, hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum'da, yelken turizmi de gelişiyor.

14 Haziran Pazar akşamı Marina Yacht Club Bodrum Jazz Bar'da düzenlenen ödül töreninde yarışmacılar ödüllerini aldıktan sonra, Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrası'nın gönülleri fetheden şarkıları ve enfes müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacaklar.

BİZE ULAŞIN