Festival etkinliklerle renklenecek

Bu yıl 6 Haziran'da başlayan İstanbul Shopping Fest, avantajlı ve heyecanlı alışveriş deneyimi sunuyor. İstanbullular, festival kapsamında birbirinden renkli etkinliklere de katılabilecek

Festival etkinliklerle renklenecek
Moda merkezi olarak her yıl tüm dünyadan milyonlarca kişiyi ağırlayan İstanbul'da eğlence ve alışveriş dolu günler yaşan��yor. Bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Shopping Fest; 28 Haziran'a kadar indirimli, özel fırsatlı, hediye ve aktivitelerle zenginleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunuyor. İstanbul'un caddeleri, tarihi çarşıları ve AVM'leri de festival süresince renkli etkinliklere imza atacak. Bu etkinliklerden bazıları şöyle:

MURAT BOZ KONSERİ
İstanbul Shopping Fest'in gelenekselleşen 'Efsane İndirim' günü, Mall Of İstanbul bünyesinde bugün yapılacak. Murat Boz, bu özel günde bir konser verecek.

BİR EV VE BİR ARABA

23 gün süresince kredi kartı ya da banka kartıyla yapılan 50 TL'lik her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak. Kampanyada katılımcılara Ege- Yapı Group'tan 1+1 daire ve Mercedes Benz Yeni Vito Tourer hediye edilecek. Festival boyunca sürecek kampanyanın talihlileri, İSF'nin sonunda
noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.

BU TARİHLERİ AJANDANIZA KAYDEDİN
Her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul Shopping Fest kapsamında; hazır giyim, teknoloji ve hizmet gibi birçok sektördeki mağaza, konsept indirim günleri gerçekleştirecek. Sağlanan fiyat avantajlarıyla İstanbul'un yerli ve yabancı konuklarını mutlu edecek indirim günleri şöyle: 13 Haziran Kozmetik Günü, 14 Haziran Çocuk ve Eğlence Günü, 15 Haziran Lezzet Günü, 20 Haziran Evini Güzelleştir Günü, 21 Haziran Teknoloji Günü, 27 Haziran Jean Günü, 28 Haziran Ayakkabı-Çanta Günü.

'İSTANBUL'A DUYDUĞUMUZ SEVDA FESTİVALİ BÜYÜTECEK'
İstanbul Shopping Fest'in start aldığı 6 Haziran'da yapılan muhteşem etkinliğe katılan İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, bu iddialı alışveriş etkinliği sayesinde İstanbul'un her geçen gün turizm ve ticaret konusunda rakiplerinin önüne geçtiğini söyledi. Çağlar, Taksicisinden sokak simitçisine, küçük esnafından AVM'lere kadar İstanbul'a gönül vermiş herkesin bu heyecan dolu şölenin bir parçası olduğunu belirtti. Çağlar, şöyle konuştu: "İnanıyorum ki, İstanbul'a duyduğumuz bu sevda, festivali adım adım büyütecek ve gücüne güç katacaktır. Bakın, küresel krizin en ciddi yaşandığı 2009 yılında turizm açısından İspanya yüzde 8.9, Yunanistan yüzde 7.5 oranında gerilerken, Türkiye yüzde 2.4'lük bir büyüme gerçekleştirebilmiştir. Küresel ölçekte de benzer bir ekonomik durumla karşı karşıyayız. Buna rağmen turizmin büyümesiyle İstanbul 2015'te yedinci sıradan beşinci sıraya yükselmeyi başarmıştır. Biz de İstanbul Shopping Fest olarak tüm iletişim stratejimizi bu çerçevede kurup İstanbul'u beşinci sıradan üçüncü sıraya çıkaracağız."
BİZE ULAŞIN