Tuba Büyüküstün müthiş bir kadın çok iyi bir anne

atv ekranlarında yayınlanan 'Kara Para Aşk' dizisinde 'Nilüfer' karakterini canlandıran genç oyuncu Bestemsu Özdemir, dizide ablası 'Elif'i oynayan Tuba Büyüküstün'e övgüler yağdırdı: Müthiş bir kadın, çok iyi bir anne ve iyi bir oyuncu

Tuba Büyüküstün müthiş bir kadın çok iyi bir anne
atv dizisi 'Kara Para Aşk'ta 'Nilüfer' karakterini canlandıran genç oyuncu Bestemsu Özdemir, hayranlarının sorularını yanıtladı. atv Youtube kanalında canlı yayında sevenleriyle buluşan Özdemir, kendisi hakkında merak edilenlere yanıt verdi…
Şöhret olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Henüz öyle bir iddiam yok.
Kazandığınız ilk parayı ne şekilde harcadınız?
Anneme, babama, köpeklerime, erkek arkadaşıma hediyeler aldım.
'Kara Para Aşk' ne zamana kadar devam edecek?
'Kara Para Aşk'ın hikayesi çok açıldı, ilk sezon seyirciye birçok şey vermek durumunda kaldık. 1.5 sezon tadında bir iş oldu bizim için ama Ramazan sonuna kadar devam edecek.

FİNALİ BİLMİYORUM


'Nilüfer' karakteriyle aranızdaki en büyük yakınlık nedir?
Aynı yaşları oynuyorum. Kendimden yaşça küçük ya da büyük birini oynamıyorum. Ben de bazen tadında şımarıklıklar yapabiliyorum arada benim de saflıklarım tutuyor ama çok kendimle özleştirip benziyoruz dediğim bir karakter değil.
'Nilüfer'e gelen tepkilere ne diyorsunuz?
Tabii ki iyi-kötü birçok yorum geliyor. Herkesin kendi fikri ve kendi düşünceleri var. Bunlara saygı duyuyorum. Instagram ve Twitter'dan olumlu- olumsuz yazılan her şeyi okuyorum ama herkese cevap yazmak çok zor. Birkaç kişiye cevap yazmak yerine hiçbirine yazmamayı tercih ediyorum. O yüzden kimse kırılıp alınmasın.
Finalde mutlu son olacak mı?
Hiçbir fikrim yok. Biz de büyük bir heyecanla finali bekliyoruz. 1.5 senedir bu işteyiz ve bizim için de çok büyük bir sürpriz olacak galiba. Mutlu ya da mutsuz herhangi bir fikrim yok, o yüzden net bir şey söyleyemiyorum.

KAMERA ARKASI KEYİFLİ

Son bölümü tüm ekip beraber mi izleyeceksiniz?
Yemeğimiz olacak. Oradan bol bol fotoğraf paylaşırım.
Sette en iyi kiminle anlaşıyorsunuz?
Herkesle çok iyi anlaşıyorum. Bunu çok fazla duymuşsunuzdur ama biz gerçekten çok keyifle çalışan bir ekibiz. Hatta 'Böyle bir ekibi bir daha bulabilir miyiz?' diyoruz. Sete gelirken kimsenin ayakları geri geri gitmiyor. Kolay bir iş de yapmıyoruz. Bu ekiple çalıştığım için çok mutluyum. Gerçekten herkesle çok iyi anlaşıyorum. Tabii ki daha yakın olduklarımız var birbirimizin içinde ama çok egosuz bir set ve çok keyifli çalışıyoruz.
Rol arkadaşınız Tuba Büyüküstün'ü üç kelime ile anlatır mısınız?
Müthiş bir kadın, çok iyi bir anne ve iyi bir oyuncu.
Kamera arkası nasıl geçiyor?
Çok basit ve çok kolay bir iş yapmıyoruz. Bunu genelde çekime gelen insanlar daha iyi anlıyorlar. Dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünebilir ama kolay bir iş yapmıyoruz. Bana da başka bir mesleği yapamazdım gibi geliyor. Kamera arkasının çok zor geçtiğini söyleyemem, keyifli geçiyor.

BİZE ULAŞIN