Survivor All-Star'da oruç tutuluyor mu?

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor All Star'da her geçen gün sinirler daha da geriliyor. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Survivor All Star'da şimdide oruç tartışması başladı.

Survivor All-Star'da oruç tutuluyor mu?
Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor All Star, yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Survivor All Star'ın Ramazan Ayı'na denk gelmesiyle birlikte oruç tartışmalarının yaşanması ise herkesi şaşırttı.

İlk olarak Survivor All Star yarışmacılarından Turabi Çamkıran, Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte oruç tutmak istediğini belirtmişti. Acun Ilıcalı ve ekibinin ada koşullarında bu durumun mümkün olmadığını belirtmesi ve oruç tutulamayacağını söylemesi üzerine herkes bu duruma tepki göstermişti. Oruç tutmak isteyen bir kişinin yarışma tarafından engellenmesi Survivor All Star'ın seyircilerini sinirlendirmişti. Survivor All Star izleyicileri sosyal medya üzerinden bu konu hakkında kampanya düzenlemiş ve seslerini Acun Ilıcalı'ya duyurma çalışmıştı. Fakat Acun Ilıcalı kuralların değiştirelimeyeceğini, yarışmanın formatına bu durumun ters olduğunu belirtti. Survivor All Star yarışmacılarının oruç tutup tutmadığı ise bilinmiyor. Özellikle Survivor All Star yarışmacısı Turabi Çamkıran'ın oruç tutup tutmadığı bilinmiyor.

Yarışmanın bu yıl Ramazan Ayı'na denk gelmiş olması ise Acun Ilıcalı'yı çok zor durumda bıraktı. Gelecek yıl yeniden Survivor yarışmasının yeniden Ramazan Ayı'na denk gelmesinden dolayı Acun Ilıcalı'nın bir düzenleme yapacağı konuşuluyor.
BİZE ULAŞIN