Richard Gere, 33 yaş küçük sevgilisiyle gününü gün ediyor

Bir dönemin en yakışıklı oyuncularından Richard Gere eşinden tam olarak boşanmadan genç sevgilisiyle lüks yatta mutluluk tablosu sergiliyor.

Richard Gere, 33 yaş küçük sevgilisiyle gününü gün ediyor
Bir dönemin en yakışıklı oyuncularından Richard Gere artık 65 yaşında orta yaşı da geride bırakmış bir adam. Ama yine de akıp giden zamana meydan okumayı sürdürüyor.

32 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE GÜNÜNÜ GÜN EDİYOR

2013'te 18 yıldır birlikte olduğu eşi Carey Lowell'la yollarını ayırma kararı alan Gere, genç sevgilisi Alejandra Silva ile tatilin keyfini çıkarıyor. Richard Gere ile 32 yaşındaki sevgilisi Silva, İtalya'da Acitrezza'da objektiflere takıldı. Birlikte bir yat gezintisine çıkan çift, mutluluk tablosu sergiledi.SAMİMİ POZLAR VERDİ

Gere ile İspanyol sevgilisi bir an bile birbirlerinden ayrılmadı. Bir ara sevgilisini dizlerine oturtan Gere, ona romantik sözcükler fısıldadı. Çift, yat turunda, zaman zaman kendilerine eşlik eden yat personeli ve arkadaşlarıyla da şakalaştı.

EŞİNDEN TAM OLARAK BOŞANMADI


Richard Gere'in sevgilisi Alejandra Silva, İspanyol Real Madrid takımının eski mali yöneticilerinden işadamı Ignacio Silva'nın kızı. Daha önce başından bir evlilik geçen genç kadının Albert adında bir oğlu bulunuyor. Richard Gere ise Carey Lowell ile yaşadığı 7 yıllık birlikteliğin ardından evlendi. Ancak ünlü çiftin evliliği sadece 11 yıl sürdü. Toplam 18 yılı birlikte geçiren Gere ve Lowell'ın resmi boşanma süreci hala devam ediyor. Çiftin bu evlilikten bir oğlu var.
BİZE ULAŞIN