Necat Gülseven Kimdir Ebru Yaşar'ın Eşi

Ebru Yaşar evlendi. Haberi duyanlar bir merakla kiminle evlendiğinin araştırmasını yaptılar. Peki ünlü sanatçı nerede evlendi. Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır. İşte tüm detaylar burada...

Necat Gülseven Kimdir Ebru Yaşar'ın Eşi
Ebru Yaşar, bir süredir beraberlik yaşadığı iş adamı Necat Gülseven ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi.

Ebru Yaşar'ın kuzeni olan Türk sanat müziğinin ünlü sanatçısı Onur Akay, Yaşar'ın düğün fotoğrafını Instagram adresinden paylaştı. Akay, 'Sevgili Kuzenim Ebru Yaşar evlendi. Kendisine ve eşine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.' dedi.

Sevgililer, bu özel gün için Marmaris Bozburun Adası'ndaki butik bir oteli kapattı.
Marmaris Belediyesi tarafından kıyılan nikâhta çiftin şahitliğini İrfan Karataş, Remzi Özdemir, Resul Zor ve Ruşen Gültekin yaptı.

25 kişilik özel davetli topluluğunun katıldığı gecede Ebru Yaşar, Gülşah Saraçoğlu imzalı gelinliğiyle adeta göz kamaştırdı. Marmaris Belediyesi tarafından kıyılan nikâhta çiftin şahitliğini İrfan Karataş, Remzi Özdemir, Resul Zor ve Ruşen Gültekin yaptı. İş adamı Necat Gülseven eşine düğün hediyesi olarak altı karatlık tek taş yüzük taktı. Havai fişek gösterileri eşliğinde ilk danslarını eden çift, balayı için başta Yunan Adaları olmak üzere Ege sahillerini tercih etti.
BİZE ULAŞIN