Survivor'dan elenen Hasan: Üst üste hatalar yaptım

Survivor'dan elenen Hasan: Üst üste hatalar yaptım
Survivor All Star'dan dün akşam adaya veda eden isim olan Hasan, "Buraya birinci olmak için geldim ama bu stresin altından kalkamadım ve hata üstüne hata yapmaya başladım." dedi.

Survivor All Star'ın 28 Haziran'da yayınlanan bölümünde adaya veda eden isim olan Hasan Yalnızoğlu, elendikten hemen sonra soruları yanıtladı.

İşte Hasan'ın Survivor itirafları...

"ÜST ÜSTE HATA YAPTIM"


İlk Survivor'da dokunulmazlıkların hepsini hemen hemen kazandım. Oraya sadece Hasan ve Hasan gibi insanların derdini anlatmak için gitmiştim ve bunu başardım. Survivor All Star'a birinci olmak için geldim ama bu stresin altından kalkamadım ve hata üstüne hata yapmaya başladım.

"BEGÜM YA DA MERVE 1.OLSUN"

Olmadığım gibi davranmadım ben hep ben olmaya çalıştım. Adada bana tavır alan kişilerin sonradan gelip benimle konuşması ve bütün insanların buna şahit olmasına çok sevindim.

Benim için beşinci olmakla ikinci olmak arasında çok fark yok. Eğer 2012'deki gibi finalde yenilseydim buna yüreğim dayanmazdım. Survivor All Star'da birinci olmasını istediğim kişi Begüm'dür. Eğer Begüm olamazsa Merve olsun isterim.
BİZE ULAŞIN