'Ben şarkı söyleyeyim yeter'

Sibel Can 'Milletvekili adayı olmak ister misiniz?' sorusuna cevap verdi: Hiçbir şey olmaz benden, şarkı söyleyeyim yeter!

'Ben şarkı söyleyeyim yeter'
Gürcistan'da en çok sevilen Türk sanatçıların başında gelen Sibel Can, önceki akşam Gürcistan'ın Batum şehrindeki Leogrand Hotel'in açılışında hayranları ile buluştu.

İSTEKLERİ VAR
'Bir Parmak Bal' isimli çalışması cuma günü piyasaya çıkacak olan Can, Çubuklu'daki evinin havuzundaki çekimle ilgili de konuştu: "Kendi halimizde fotoğraflar çektirdik. Evde havuza girdik falan. Geçici olarak oraya taşındım. 6-7 aydır yaşıyoruz. Çoluk çocuk hiç bu kadar burun buruna olmamıştık. O kadar güzel ki... Diğer ev tadilatta. Çocuklar büyüdükçe istekleri oluyor; Emir iyi bir çalışma odası, Melisa kıyafet ve ayakkabıda benimle yarıştığı için giyinme odası, Engincan istediği saatte eve girip çıkacağı bir bölüm istedi." İbrahim Tatlıses'in Miami'den kendisini aradığını da esprili dille anlatan Can şunları söyledi: "Beni tekrar aradı, 'Geliyor musun?' diye... Sanki yakın bir yer. Yeni albüm çalışmasını dinledim. Mutlaka içinde yer almak istiyorum; bir düet olabilir. Benim için onunla şarkı söylemek şeref." Can, Tatlıses'in Şanlıurfa'dan AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunduğunun hatırlatılıp, 'Siz de aday olmak ister misiniz?" sorusuna "Hiçbir şey olmaz benden; şarkı söyleyeyim yeter" diye yanıt verdi.

'HİÇBİR YERDE DURAMAM, SIKILIRIM!'
Sibel Can evlilik programı sunacağı haberleriyle ilgili "Yapamam. Ben hiçbir yerde duramam; sıkılınca iki gün kızımın yanına gidiyorum, üç gün Miami'ye gidiyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN