Justin Bieber listelerde bir numara

Kanadalı popçu Justin Bieber, 'What Do You Mean' adlı şarkısıyla ilk kez İngiltere listelerinde bir numaraya yükseldi.

Justin Bieber listelerde bir numara
Official Charts Company'nin raporuna göre 'What Do You Mean', İngiltere'deki açılış haftasında Spotify, Deezer ve Apple Music'te 3.2 milyon kez çalındı.

Justin Bieber, böylece daha önce One Direction'ın 'Drag Me Down' adlı parçasının 2.3 milyon kez çalınması rekorunu da fazlasıyla kırmış oldu.

Ellen DeGeneres'in şovunda 'Artık dayanamıyorum, duygularımı ifade etmeliyim' diyen Bieber, insanların kendisi hakkında ne düşündüğünü çok fazla kafasına taktığını söylemişti."Bazen olmadığımız biri gibi görünürüz, bu sadece gerçek kendimizi, gerçek hislerimizi saklamak içindir. Bu kadar genç yaşta, sanat dünyasının içinde olmak epey zor. Davranışlarımın ne kadar tuhaf olduğunun farkındayım. Ama aslında ben tüm insanlara çok değer veriyorum. Hiçbir şeyi sallamayan bir çocuk gibi görünmek istemiyorum. Ben o değilim. Ama geçmişte olan oldu. Bundan insanlarda iyi etki bırakacağım. İnsanlar bu yüzden bana sümsük de diyebilirler. Sevgi dolu, kibar, yumuşak, centilmen biri olacağım. Tıpkı annemin beni yetiştirdiği gibi..."

BİZE ULAŞIN