Emir Berke istekleriyle isyan ettiriyor

Emir Berke Zincidi kaprislerine bir yenisini ekledi. Çekimler için Marmaris’te bulunan oyuncu için Bodrum’dan özel olarak et getirtiliyor.

Emir Berke istekleriyle isyan ettiriyor
9 yaşındaki oyuncu Emir Berke Zincidi, istekleriyle 'yok artık' dedirtti. Bir önceki dizisinde de kaprisleriyle çalışanlara zor anlar yaşatan hatta bir oyuncunun seti terk etmesine neden olan çocuk yıldız, yeni çalışmasında da izlediği yolla 'huylu huyundan vazgeçmez' sözünü doğrular nitelikte davranışlarda bulunuyor.

EKİBİ İSYAN ETTİRDİĞİ SÖYLENDİ

Çekimlerine İstanbul'da başlanılan ve Marmaris Bozburun'da devam eden dizinin setinde et krizine giren oyuncu, ekibi şimdiden bezdirdi. Nusret Restoran dışında başka bir yerden et yemeyen oyuncunun bu isteği için set ekibinin, işletmenin Bodrum şubesinden özel olarak et getirdiği iddia edildi.

Bu zahmetle iş için 110 km yol alan set görevlilerinin ise bu duruma isyan ettiği öğrenildi.


''ZİNCİDİ'YE ROL ARKADAŞINDAN DESTEK'' HABERİ İÇİN TIKLAYIN


KİMSE BABASI OLMAK İSTEMEMİŞ


Setin İstanbul ayağında da aynı tutumu sergilediği söylenen Emir Berke Zincidi'yle ilgili bir başka iddia ise kaprisleri nedeniyle yapımda babasını canlandıracak oyuncunun bulunamaması yönündeydi. Teklifi ilk kabul eden Emre Kızılırmak'la kamera karşısına geçildi.
BİZE ULAŞIN