'Sahneyi terk etmiyoruz kaya gibi buradayız’

Açıkhava Sahnesi'nde konser veren Sıla, 'müzik susturulmasın' mesajı verdi: Bu sahneyi terk etmeyeceğiz. Biz gitmiyoruz, kaya gibi buradayız

'Sahneyi terk etmiyoruz kaya gibi buradayız’
Sıla, önceki akşam BKM Eylül'de Açıkhava'da etkinlikleri kapsamında hayranlarıyla buluştu. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeki etkinliklerin finalini yapan ünlü sanatçı, hayranlarının Kurban Bayramı'nı kutladı: "Güzel bir akşam olacağı çok belli. Bayram öncesindeyiz, bayramlaşalım da bu arada." Konserine yağmur altında devam eden sanatçıyı dinleyenler arasında Murat Boz, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Ziynet Sali, Burcu Kara, Deniz Akkaya, Mabel Matiz ve Kemal Doğulu gibi isimler de vardı. Geceden notlar şöyle:
Cengiz Abazoğlu tarafından tasarlanan üç farklı kıyafetle sahneye çıkan Sıla, sevilen şarkılarını seslendirdi.
Sıla, "Sahneye üniversite arkadaşımı çağırmak istiyorum. Öğrencilik yıllarımızda biz beraber çok şarkılar söyledik. Onu sizlerle tanıştırmak istiyorum" diyerek Murat Boz'u sahneye davet etti. Murat Boz yanında getirdiği yağmurluğu arkadaşına giydirip ıslanmasını engelledi. İkili birlikte 'Özledim', 'Zalim' ve 'Vurgun' isimli şarkıları seslendirdi.
Sıla, 'Yıkılmadan Duvar' isimli yeni şarkısını söylemeden önce tüm sahne ışıklarının kapanmasını istedi. Sanatçı, "Diğer bütün müzisyenler adına konuşabilirim bence. Bu sahneyi ne olursa olsun terk etmeyeceğiz. Biz gitmiyoruz, kaya gibi buradayız!" diyerek 'müzik susturulmasın' mesajı verdi.

BİZE ULAŞIN