Merak edilen oyuncular tanıtım için bir araya geldi

Başrollerinde Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi'nin rol alacağı atv'nin yeni dizisi 'Eve Dönüş' yakında başlıyor. Dizi hem güçlü oyuncu kadrosu, hem de sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsüyle dikkat çekecek

Merak edilen oyuncular tanıtım için bir araya geldi
atv ekranlarında seyirciyle buluşmak için gün sayan 'Eve Dönüş' dizisinin merakla beklenen oyuncu kadrosu, fotoğraf çekimleri için ilk kez bir araya geldi. Seyreden herkesi derinden etkileyecek sahneleriyle her anı heyecanla dolu, gerilimin bir an bile düşmeyeceği 'Eve Dönüş'te Cansel Elçin, 'Yusuf' isimli bir balıkçı karakterine hayat verirken, dizinin diğer başrol oyuncularından Dilşad Çelebi ise 'Leyla' rolünü canlandıracak.

BİR İNTİKAM HİKAYESİ
Güçlü oyuncu kadrosunu, özel fotoğraf çekimleri için bir araya getiren 'Eve Dönüş' dizisi, iddialı kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Üzerinde uzun bir süredir büyük titizlikle çalışılan 'Eve Dönüş'ün oyuncu kadrosunda Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir ve Ümit Olcay gibi birçok ünlü isim de yer alıyor. Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı üstleniyor. Dizide; 'Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi?', 'Bir anda canınızdan çok sevdiğiniz birini kaybederseniz ne yaparsınız?' sorularına yanıt aranıyor. Dizinin konusu ise şöyle: 'Yusuf', ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. 'Pınar' ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek 'Pınar' ve 'Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır: Hayatlarını alt üst eden insanlardan intikam almak! Diziyle ilgili konuşan Cansel Elçin, "Güzel bir intikam hikayesi... Senaryo çok iddialı" dedi.

BİZE ULAŞIN