Demet Akbağ şakalarıyla yürekleri ağza getirecek

Yeni TV programında bir şaka çetesinin lideri olan Demet Akbağ, yaptıkları şakalarla ünlülere adrenalin dolu anlar yaşatacak

Demet Akbağ şakalarıyla yürekleri ağza getirecek
Ünlü tiyatrocu Demet Akbağ, yazın ekrana gelecek olan 'Demet Akbağ ile Çok Aramızda' adlı programıyla seyirciyi şaşırtacak. Akbağ, ekranlarda farklı bir program izlemek isteyenlerin bu beklentisini karşılamak için yola çıktıklarını söylüyor. Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterlerle milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak gelecek. Akbağ yönetimindeki şaka çetesi, Türkiye'nin birçok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapacak.

ŞAKALAR İÇİN HELİKOPTER BİLE ÇALINDI
İki ay boyunca gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde; kimi zaman helikopter çalındı, kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı. Program ekibi karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları komuta merkezinden yönetti. Akbağ; dünyada da farklı örnekleri bulunan programın finalinde, ünlülerin karşısına beklemedikleri bir anda çıkacak.
BİZE ULAŞIN