Johnny Depp gişede hayal kırıklığı yaşadı

Son günlerde eşi Amber Heard'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle magazin gündeminden düşmeyen Johnny Depp'in yeni filmi 'Alice Harikalar Diyarında 2: Aynanın İçinden' gişede büyük bir hüsran yaşadı.

Johnny Depp gişede hayal kırıklığı yaşadı

Vizyona girdiği hafta sonu 28 milyon dolar gişe yapan film, serinin bir önceki filminin oldukça gerisinde kaldı. Bir önceki filmin 4'te biri gişe geliri sağlayan filmin olumsuz grafiğine Depp'e karşı oluşan olumsuz kamuoyu tepkisinin yol açtığı söyleniyor.

AMBER HEARD'DEN JOHNNY DEPP HAKKINDA KORKUNÇ İDDİA

ŞİDDET İDDİALARI FİLMİ ETKİLEDİ

400 milyon dolarlık serveti ve Bahamalar'daki bankasıyla bilinen 52 yaşındaki ünlü aktör ve eşi arasındaki boşanma davasına şiddet fotoğrafları damga vurmuş, aktris ve model Amber Heard 15 ay önce evlendiği Depp'in kendisine şiddet uyguladığını belgelemişti.

AMBER HEARD İLE JOHNNY DEPP'İN AYRILIK SEBEBİ BU MU?

30 yaşındaki oyuncu, eşinin alkollü olduğu bir gece şişe ile evdeki eşyayı kırdığını ve yüzüne cep telefonu fırlattığını iddia etmişti.

Bu iddiaların ardından Depp'in 14 yıllık hayat arkadaşı Vanessa Paradis ve kızı Lily Rose Depp'in asla şiddete eğilimli biri olmadığını, aksine hassas ve sevgi dolu bir eş ve baba olduğunu açıklamışlardı.

BİZE ULAŞIN