Büyük futbol şöleni a Spor ve a Haber’de!

Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek olan Copa America organizasyonu, bugün a Spor’da başlıyor. İki kıtanın en iyi futbolcuları karşı karşıya gelecek

Büyük futbol şöleni a Spor ve a Haber’de!
Sporseverlerin nefes nefese izleyeceği Copa America heyecanı bugün başlıyor. A Spor ve a Haber tarihin en özel Copa America organizasyonunu izleyicilerle buluşturuyor. Güney Amerika Futbol Konfederasyonu Conmebol'un 100'üncü yılı nedeniyle Kuzey ve Orta Amerika kıtasıyla Güney Amerika kıtasının en iyi takımları, bu dev organizasyonda karşı karşıya gelecek.

'BU YAZ FUTBOLA DOYACAĞIZ'
26 Haziran'a dek sürecek Copa America, tarihinde ilk kez anavatanının dışına çıkacak ve Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenecek. Messi, Luis Suarez, Muslera, James Rodrigues ve Dempsey gibi yıldızlar ülkelerini Amerika kıtasının en büyüğü yapabilmek için yeşil sahada da tüm hünerlerini sergileyecek. a Spor Dış Haberler Editörü Habip Ali Baransel, turnuvayla ilgili şöyle konuşuyor: "İki kıta, bir kupa için mücadele verecek. Her gün iki maçı canlı olarak izleyicilere aktaracağız. Gün içinde de karşılaşmaların tekrarları ekranda olacak. Aynı dönemde EURO 2016 karşılaşmaları var. A Milli Takım'ımızın da mücadele edeceği turnuvadaki tüm maçların özet görüntüleri de yine a Spor'da olacak. Yani bu yaz, a Spor ve a Haber'de futbola doyacağız. Önümüzdeki aylarda da sürprizlerimiz var."
BİZE ULAŞIN