Nişanlanacaklar dedikodusu çıkmıştı

Oyuncu Wilmer Valderrama, sevgilisi ünlü şarkıcı Demi Lovato ile altı yıllık ilişkilerinin sonlandığını sosyal medya hesabından belirterek "Duygusal bir ilişkimiz olmadı ama arkadaşlığımız var" dedi.

Nişanlanacaklar dedikodusu çıkmıştı

23 yaşındaki ABD'li şarkıcı Demi Lovato ve 36 yaşındaki oyuncu sevgilisi Wilmer Valderrama, 6 yıllık ilişkilerini bitirme kararı aldı. Ünlü çifft ayrılık haberini Twitter hesabından yazdıkları bir not ile takipçilerine duyurdu.

"ZOR BİR KARARDI"

Demi Lovato ve Wilmer Valderrama, "Birlikte geçirdiğimiz 6 harika yıldan sonra ilişkimizi bitirmeye karar verdik. Bu ikimiz için de inanılmaz zor bir karardı. Her zaman birbirimizi desteklemeye devam edeceğiz. Yıllar boyunca bize destek veren, iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederiz" sözleriyle ayrılık haberini verdi.

HEM INSTAGRAM'DAN HEM TWITTER'DAN

Lovato ayrılık haberini hem Instagram'dan hem Twitter'dan paylaştığı fotoğrafla ilan etti.

"ALTI YILLIK ARKADAŞLIĞIMIZ VAR"

Ocak ayında magazin sitesi ET'ye konuşan Valderrama şunları söylemişti :

"Lovato ile yaklaşık olarak altı yıllık bir arkadaşlığımız var. Altı yıldır duygusal bir ilişkimiz olmadı ama altı yıllık harika bir arkadaşlığımız var. "

YAŞ FARKINDAN DOLAYI TEREDDÜT YAŞAMIŞ

Lovato ise Valderrama'nın aralarındaki yaş farkından dolayı biraz tereddüt yaşadığını ve bu yüzden biraz daha büyüdüğünde kendisi ile beraber olabileceğini söylemişti. Ayrıca Valderraman için en iyi arkadaşım ifadesini kullanmıştı.

NİŞANLANACAKLAR DEDİKODUSU ÇIKMIŞTI

İkili hakkında çıkan 'nişanlanacaklar' dedikodusu üzerine kendisine bu konu hakkında soru sorulan Lovato bu sorunun Valderrama'a sorulması gerektiğini söylemişti.Kaynak:Haberler.com

BİZE ULAŞIN