‘Oğluma vakit ayırabildiğim için çok şanslıyım’

‘Oğluma vakit ayırabildiğim için çok şanslıyım’

‘Yeter’ dizisinde ‘Aylin’ karakterini canlandıran Pelin Karahan, “Çalışma saatlerim sektöre göre çok iyi. O yüzden şanslıyım. Oğluma vakit ayırabiliyorum. Bu, bir kadın oyuncu için çok büyük bir lüks” diyor

atv'de yayınlanan 'Yeter' dizisinin başrol oyuncusu Pelin Karahan; önceki gün Ceyda Düvenci, Nur Fettahoğlu, Ayşe Tolga ve Özlem Kaymaz'la birlikte Ortaköy'deki Feriye Lokantası'ndaydı. Ünlü isimler, Migros ile P&G Türkiye ve Özel Olimpiyatlar Türkiye desteğiyle hayata geçen Minik Sporcular projesindeki özel çocuklarla bir araya geldi.

'ANNE OLUNCA ANLIYORSUNUZ'
Etkinlikte çocuklarla oyunlar oynayan Pelin Karahan, 2 yaşındaki oğlu Ali Demir'den sonra çocuklara ve hayata bakışının değiştiğini anlattı. "Anne olunca anlarsın derlerdi, hakikaten her şeyi anne olunca daha iyi anlıyorsunuz" diyen oyuncu şöyle konuştu: "Çalışma saatlerim sektöre göre çok iyi. O yüzden şanslıyım. Oğluma vakit ayırabiliyorum. Havanın ve dizi setinin durumuna göre çekimlere de geliyor; çok ayrı kalmıyoruz. Bu, bir kadın oyuncu için çok büyük bir lüks. O yüzden bana bu kolaylığı yaşattıkları için yapımcıma, yönetmenime ve tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum."

'DİZİNİN MESAJI ULAŞMIŞ'
Yorucu bir sezon geçirdiklerini, dizinin kadına şiddete yönelik konusu itibariyle çok büyük farkındalık yarattığını ifade eden Karahan, şöyle konuştu: "Çekim yaparken bazı kadınlar çocuklarıyla birlikte yanıma gelip 'Aynı benim eşime benziyor' diyorlar. 'Seyrederken kendimi görüyorum, çok etkileniyorum' diyen bir sürü kadın da var. Demek ki dizinin amacı ve mesajı yerine ulaşmış. Reytinglerimiz de çok iyi gidiyor." Güzel oyuncu, iki hafta sonra dizinin sezon finali yapacağını ve önümüzdeki sezon da devam edeceğini sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN