Pelin Akil ameliyat oldu

Ünlü oyuncu Pelin Akil, bugün ameliyat olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşım ile duyurdu. Sevgilisi Anıl Altan ile sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Pelin Akil, burun ameliyatı oldu.

Pelin Akil ameliyat oldu

Akil ameliyat sonrası görüntüleri yine Instagram hesabından paylaştı. Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu sevgilisi Anıl Altan ile nişanlanan 30 yaşındaki Pelin Akil, bir süredir nefes alma problemi yaşıyordu. Akil, geçirdiği ufak bir operasyonla sorundan kurtuldu.

''İyi ki Anıl'ım yanımda''

Akil, ameliyat sonrası nişanlısı Anıl Altan'ın elini tuttuğu bir video paylaştı. Akil, videonun altına "İyi ki Anıl'ım yanımda? (bilmeyen ve soran için sinüslerimden polip alındı, dualarınız ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler,sevgiler) notu düştü.

Pelin Akil ameliyat oldu

Pelin Akil'in annesi Şenay Özgün, Instagram hesabı üzerinden kızının ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşarak, "Allahım kuzuma ve tüm hastalara acil şifalar ver, bu son olsun hepimiz sağlıkla kalalım inşAllah,,,geçmişler olsun melek kalp, melek yüzlüm benim,oksijeni istediğin kadar çekersin içine artık inş annem" yorumunu düştü.

BİZE ULAŞIN