Özcan Deniz'den Nurgül Yeşilçay paylaşımı

Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay ile 13 yıl sonra tekrar bir araya geldiği 'İkinci şans' filminin final sahnesi sonrası sosyal medyadan paylaşım yaparak "Muhteşem yeşil gözlerine tekrar aşık aşık bakmak heyecan verici" dedi.

Özcan Deniz'den Nurgül Yeşilçay paylaşımı

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'i " Asmalı Konak"tan tam 13 yıl sonra yeniden bir araya getiren "İkinci Şans"ın çekimleri tamamlandı.Filmin aynı zamanda senaristi ve yönetmeni olan Deniz, final sahnesi sonrası sosyal medyada duygusal bir paylaşım yaptı.

"YEŞİL GÖZLERİNE TEKRAR AŞIK AŞIK BAKMAK"

Ünlü oyuncu, tüm ekibin bir arada görüldüğü fotoğrafın altına şöyle yazdı:

"Yorucu geçen haftaların ardından bu sabah herkes gözyaşları içinde ayrıldı setten. Başta Nurgül Yeşilçay olmak üzere tüm oyuncu kadrosuna teşekkür ederim. Disiplinli, inanarak ve performanslarını en üst seviyede sergiledikleri için. Nurgül'le yıllar sonra tekrar kamera önünde olmak, oyunculuğunun en ham halini monütörden izlemek, muhteşem yeşil gözlerine tekrar aşık aşık bakmak ve en önemlisi onu seyirciye yepyeni bir karakterle tanıştırmaya hazırlanmak çok heyecan verici. Arkadaşlar çok güzel bir filmimiz oldu. Yolu açık olsun. Bir dahaki işte görüşmek üzere."ÖZCAN DENİZ ÇAKMA SERİ KATİLLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

BİZE ULAŞIN