Taylor Swift yeni sevgilisinin özel uçağına binerken görüntülendi

Taylor Swift bir buçuk hafta önce sonlandırdığı ilişkisinin üzerine sahilde sevgilisiyle görüntülendikten sonra şimdi de Tom'un özel uçağına binerken görüntülendi.

Taylor Swift yeni sevgilisinin özel  uçağına binerken görüntülendi

Eski sevgilisi Calvin Harris'in Taylor Swift'in başka bir ilişki yaşaması hakkında "Aldatılmış hissediyorum" açıklaması yapmıştı. Ama bu açıklama Taylor Swift'i durduramadı. Swift'in perşembe günü öğleden sonra yeni sevgilisini yanına alıp kimsenin bilmediği bir yere gitmek için özel uçağa bindiği sırada fotoğrafı çekildi.

BİR BUÇUK HAFTA SONRA İLİŞKİYE BAŞLADI

26 yaşındaki Taylor 32 yaşındaki sevgili DJ Calvin Harris'ten ayrıldıktan bir buçuk hafta sonra yeni sevgilisi Tom ile plajda öpüşürken fotoğrafları çekilmişti.

TAYLOR SWİFT AYRILIK ACISINI ÇABUK ATLATTI
HARRIS KENDİSİNİ ALDATILMIŞ HİSSEDİYOR

Fotoğrafların ortaya çıkmasından sonra Calvin, Taylor ile karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı bir ilişkilerinin olduğunu ve Taylor'ın kendisinden ayrılmasından hemen sonra başka bir adam ile ilişki yaşaması nedeni ile kendisini aldatılmış gibi hissettiğini söyledi. Calvin daha sonra sosyal medyada Taylor hakkında paylaştığı her şeyi silmişti ve Taylor ile asla bir daha bir araya gelemeyeceklerini söylemişti.

ÖZEL UÇAĞA BİNDİLER

Yeni çekilen özel çekilen fotoğraflarda Taylor Rhode adasında The Night Manager dizisinin yıldızı sevgilisi Tom ile özel uçağına binerken görüntülendi. Çift Taylor'un denize yakın malikanesinde geçirdikleri romantik günlerden sonra farklı bir yerde beraber daha fazla zaman geçirmeyi planlıyor.

BİZE ULAŞIN