İlişki karnesi

İlişki karnesi

Ünlülerin yaşadığı ilişkiler söz konusu olduğunda, aşk çetrefilli hale gelebiliyor. Cosmopolitan dergisi, ünlüler dünyasında yaşanan ilişkilerin karnesini hazırladı

  • Günaydın
  • Pazar 20.06.2016
Nicky Hilton RothschIld-James RothschIld
Geçtiğimiz yıl evlenen Nicky Hilton Rothschild, yakın zamanda doğuracak olmasına rağmen bebeğinin cinsiyetini açıklamıyordu. Geçen ay eşiyle ve kız kardeşi Paris Hilton'la birlikte katıldığı bir davette Paris Hilton, çiftin kız bebek beklediğini duyurarak müjdeli haberi verdi.

Lea Michele- Robert Buckley
Matthew Paetz'den daha birkaç ay önce ayrılan Lea Michele, yeni bir aşka yelken açtı bile. 'One Tree Hill' ve son olarak 'Izombie' dizilerinden tanıdığımız Robert Buckley ile samimi şekilde görülen Michele'in, Buckley'in Instagram fotoğraflarını sık sık beğenmesi de gözlerden kaçmayan detaylardan.

JustIn Verlander-Kate Upton
Ünlü model Kate Upton ve Amerikan futbolu oyuncusu Justin Verlander, geçtiğimiz ay nişanlandıklarını duyurdu. Futbol sezonu başlamadan hemen önce evlenme teklifi aldığını söyleyen Upton, üzerinden biraz zaman geçse de nişan haberini yeni paylaştıkları bilgisini verdi.

Chris Evans-Jenny Slate
'Parks and Recreation' dizisinden Jenny Slate ve 'Kaptan Amerika' Chris Evans birlikte! 'Gifted' filminin çekimlerinde tanışan Slate ve Evan'ın çok mutlu oldukları konuşuluyor. Hatta Slate "İlk tanıştığımızda onunla nasıl konuşabilirim ki dedim. Ama zaman geçirdikçe onunla 90 saat birlikte olabileceğimi anladım" diyor.
BİZE ULAŞIN