Babalar Günü’nde Harbiye’yi coşturdular

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan MFÖ grubu, önceki gün Harbiye Açıkhava’yı şarkılarıyla inletti. Konsere Babalar Günü’nü kutlayarak başlayan grup, parçalarını 5 bin kişiyle birlikte söyledi

Babalar Günü’nde Harbiye’yi coşturdular
Türk pop müziğinin sevilen gruplarından MFÖ, pazar akşamı Harbiye Açıkhava'yı coşturdu. 'Babalar Günü'nde sahneye çıkan grup, müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı. İşte konserden notlar:
MFÖ konsere, Babalar Günü'nü kutlayarak başladı. Mazhar Alanson açılışta "Evinizden çıktınız, buralara kadar geldiniz; size nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz. Bir de bugün Babalar Günü; Babalar Günü'nüz kutlu olsun. Babalara ithafen şimdi 'Mazeretim Var' isimli parçayı çalacağız" dedi.
'Mazeretim Var' isimli şarkıyla başlayan müzik şöleni; 'Ah Bu Ben', 'Sarı Laleler', 'Sakın Gelme' ve 'Benim Hâlâ Umudum Var' gibi parçalarla devam etti. Toplamda üç saat sahnede kalan MFÖ, tüm şarkılarını yaklaşık 5 bin seyirciyle hep bir ağızdan söyledi!
Konseri izleyen ünlüler arasında oyuncu Ayça Erturan Kırca ve eşi Oğulcan Kırca, Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay da vardı. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Pelin Karahan, "MFÖ konserini aylardır bekliyoruz. Çok önceden biletimizi almıştık. Güzel bir gece bizi bekliyor" dedi. Karahan, Babalar Günü için eşine bir hediye alıp almadığını soran gazetecilere "Ben ona en büyük hediyeyi geçen sene verdim zaten, en büyük hediyemiz bebeğimiz'" yanıtını verdi.
BİZE ULAŞIN