Milli Takım’ın galibiyeti ünlüleri sevince boğdu

Euro 2016 kapsamında A Milli Takım’ın, Çek takımını yenmesi sosyal medyada coşkuyla kutlandı. Aralarında Hande Yener, Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın da bulunduğu birçok ünlü de seviçlerini maç görüntüleri eşliğinde takipçileriyle paylaştı

Milli Takım’ın galibiyeti ünlüleri sevince boğdu
Milli Takım'ın önceki gece Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup etmesinin ardından ünlü isimler de yaşadıkları sevinci, maç görüntüleri eşliğinde sosyal medyada paylaştı. Esra Erol 'Helal size', Engin Altan Düzyatan 'Helal sana Türkiyem, maçın sonu ne olursa olsun bu bile yeter', Şahan Gökbakar 'Yarın ola hayır ola', Demet Akalın 'Yürü be Türkiye', Hande Yener 'Şarkımda da söylediğim gibi... Yakıştı ama sana mor renk Emre Mor tebrikler', Serdar Ortaç 'Adamsın Emre Mor' diye yazdı. Mustafa Ceceli ise 'Saça başa değil icrataa bak. Bugünkü performans ve heyecanlı futbol için teşekkürler. Klavye başında geçen maçlarda artistlik yapan, küfür kıyamet takılan maganda arkadaşlar; siz de çenenizi kapayıp efendi gibi oturun' yorumunu yaptı. Öte yandan Milli Takım'ın galibiyeti sadece ünlüleri değil, tüm Türkiye'yi de sevince boğdu. Maçı Türkiye'de ekrandan, Fransa'da stattan izleyen Türkler, karşılaşma sonrası ellerinde Türk bayraklarıyla sokaklara döküldü.

Arda ve
Hakan'a stattan moral
Milli maçta ter döken Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan'la Hakan Balta'nın eşi Derya Balta, maçı Lens'teki Stade Bollaert-Delelis'de izledi. Aslıhan Doğan'ın yanında Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan da vardı. Üçlü statta bol bol fotoğraf çektirdi, Milli Takım'ın galibiyetini birlikte kutladı.
BİZE ULAŞIN