Arda Kural bıçak altına yattı

Arda Kural bıçak altına yattı

Yaşadığı rahatsızlığın ardından, uzun bir süre sonra 'Nefrin' filmi ile setlere geri dönenmeye hazırlanan Arda Kural bıçak altına yattı. Sağlığına kavuştuktan sonra ilk kez Kasım ayında vizyona girecek olan 'Nefrin' filmiyle seyirci karşısına çıkacan olan Kural imaj değişikliğine giderek saç ekimi yaptırdı.

  • Günaydın
  • Perşembe 06.10.2016 13:46

İMAJ YENİLEDİ

İlk ünlü olduğu dönemde Leonardo DiCaprio'ya olan benzerliği ve uzun saçlarıyla tanınan Arda Kural, yaşadığı zor günleri atlatırken, yeni imajıyla setlere dönmeye hazırlanıyor.SAÇ OPERASYONU GEÇİRDİ

Yaz boyunca spor yapan ünlü oyuncu, kilo verdikten sonra bir saç ekimi merkezinde operasyon geçirdi. Geçtiğimiz günlerde saç ektirirken görüntülenen Kural, yeni saçlarına kavuşmak için gün sayıyor."BENİ İŞİME GÜCÜME DÖNDÜRDÜLER"

Kural geçtiğimiz aylarda rol aldığı filmle ilgili "Filmin yapımcıları, dostlarımdır. Sağolsunlar, beni işime gücüme geri döndürdüler. Çok profesyonel bir ekiple çalıştım. İşin gerçeği, kamera önünü özlemişim ama kalbim, bir yandan da her şeyden yeniden uzaklaşmak istiyor. İnsanlar çok güzel şeyler yazıyorlar sosyal medyadan, 'Geri gel' diyorlar. Yine de radikal kararlar almak yerine, 'Su akar, yolunu bulur' durumundayım." açıklamasında bulunmuştu.

BİZE ULAŞIN