Ece İncebay nasıl zayıfladı?

Şahan Gökbakar'ın "Recep İvedik 4" filminde ‘Aslıhan’ karakterini canlandıran Ece İncebay, yeni görüntüsüyle ilgili canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunarak yaşadığı zayıflama sürecini anlattı.

Ece İncebay nasıl zayıfladı?

Geçirdiği mide ameliyatının ardından 38 kilo veren İncebay, yaşadığı süreci canlı yayında anlattı.

"Anneme gidip, 'ben ameliyat olmak istiyorum' dedim. Görüntümden ziyade sağlık sorunlarım bu kararı vermeme neden oldu. Ameliyata girmeden önce korktum. tiroidlerim çalışmıyordu, şekerim yükselmeye başlamıştı."

ECE İNCEBAY İĞNE İPLİĞE DÖNDÜ! "52 BEDENDEN 38 BEDENE DÜŞTÜM"

"Eski fotoğraflarıma baktığımda 'bayağı değişmişim' diyorum. Eskiden 52 beden giyiyorum, 38 beden giyiyorum. Yürüyüşüm, duruşum değişti. Televizyonda filmi görünce 'bu ne, ben ne haldeymişim' diyorum."

"SOYADIMIN HAKKINI VERDİM"

"Yeni filmde rol almak isterim. Çünkü onunla çalışmak çok keyifliydi, tekrar çalışmak isterim. Sağlık sorunu yoksa, böyle bir ameliyata girişmemeli insanlar. Eskiden benimle dalga geçerlerdi. Senin soyadın 'kalınbayan' olsun diyorlardı. Şimdi soyadımın hakkını verdim.""DİYETİSYENLERE ÇOK PARA HARCADIM"

Erkek arkadaşım var, bu halimi çok güzel buluyor. Beraber filmi izlediğimizde çok gülüyoruz. Ameliyattan sonra spor yapmadım. Biraz üşengecim. Yapsam muhakkak iyi olurdu ama oralı olmadım. 9 yaşından sonra kilo almaya başladım. Diyetisyenlere harcadığım para ameliyat parasından fazladır."

Kaynak: Hürriyet

BİZE ULAŞIN