Ivana Sert'ten şaşırtan hareket!

Modacı İvana Sert, önceki gün gittiği Kapalıçarşı’da imitasyon bir çantayla poz verdi. 10 bin lira karşılığında sahte çantalar satan mağazanın reklamını sosyal medyada yapan ikoncan bu hareketiyle şaşırttı. .

Ivana Sert'ten şaşırtan hareket!
Bir dönem jüri üyesi olduğu programda yarışmacılara tarz sahibi olma konusunda ders veren İvana Sert, sınıfta kaldı. Sert, sahte çantayla poz verip tüm hayranlarını şaşırttı. Ünlü ikoncan önceki gün Kapalıçarşı'ya gidip dünyaca ünlü markaların imitasyon çantalarını üreten bir dükkana uğradı. Sert, dükkan sahibinin kendisine hediye ettiği sahte çantayı instagram'da paylaşmayı da ihmal etmedi.İmitasyon ürün kullanan sanat ve sosyete dünyasının ünlülerinin topa tutulduğu dönemde İvana Sert'in insanları sahte ürünlere yönlendirebilecek bu paylaşımına bir anlam verilemedi. Instagram'da yaptığı her paylaşım için 10 bin lira alan İvana Sert, bu hareketinden sonra şaşırttı.

"NEREDEN NEREYE"

Yurdal Sert'le evli olduğu dönemde işadamının hediye ettiği 70 bin dolarlık Hermes Birkin çantasıyla gündem olan İvana Sert'in önceki gün çakma çantayla verdiği bu pozu "Nereden nereye!" dedirtti.

Kaynak: Takvim
IVANA SERT'TEN EVLİLİK AÇIKLAMASI
BİZE ULAŞIN