Gelinliğiniz tarzınızı yansıtsın

Her genç kız, evlenirken giyeceği gelinliğin hayalini kurar. Bu hayal gerçeğe dönüşürken, giyeceğiniz gelinliğin stilinizi de yansıtması gerekir. Dugun. com dört farklı tarza uygun gelinlik modellerini derledi

Gelinliğiniz tarzınızı yansıtsın
MAKSİMALİST GELİNLER
Şatafatlı, gösterişli, bol ışıltılı modelleri seviyor, dikkat çekmek ve ilgi odağı olmak istiyorsanız; gelinlik seçiminizi maksimal tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Bu tarz, canlı ve göz alıcı kesimler giyme cesareti gösterenlere göredir. Bu tarzı benimsiyorsanız, klasik gelinlik rengi olan beyazın yanı sıra farklı renkteki gelinlikler arasından bir model de seçebilirsiniz.

MİNİMALİST GELİNLER
Sade, abartıdan uzak seçimleriniz varsa, karmaşık desenler ve ışıltılı parlak aksesuvarlar yerine zarif ve asil tasarımları beğeniyorsanız; minimalist bir gelinlik tam size göre. Sade gelinlikler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

KLASİK GELİNLER
Moda ne olursa olsun trendlerin sizi yönlendirmesine izin vermiyorsanız, stilinizi her döneme uygun ve zamansız parçalar belirliyorsa; gelinlik seçiminizi klasik modellerden yana yapmalısınız. Tül ve dantel kumaş barındıran ve modası hiç geçmeyen gelinlik modelleri tam size göre.

VİNTAGE DÜŞKÜNÜ GELİNLER
Anneannenizin kıyafetlerine gözünüz gibi bakıyor, her dönemden bir parçayı günümüzün modası ile birleştiriyor, dantel kumaşları, nostaljik şapkaları ve ikinci el butiklerden alışveriş yapmayı seviyorsanız, sizin tarzınız vintage... Ailenizden yadigar kalan gelinliği giyebilir ya da ikinci el satan mağazalardan gerçek bir vintage gelinlik satın alabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN