Hande Yener'in yeni sevgilisi Tuğba Ekinci'nin eski aşkı çıktı!

Hande Yener önceki akşam yeni sevgilisi Ümit Cem Şenol’la el ele basının önüne çıktı. Mutluluk pozu veren şarkıcının, Şenol’un Tuğba Ekinci’nin eski sevgilisi olmasından rahatsız olduğu ve bunun dillendirilmesini istemediği ortaya çıktı.

Hande Yener'in yeni sevgilisi Tuğba Ekinci'nin eski aşkı çıktı!

Hande Yener bir aydır aşk yaşadığı ortaya çıkan yeni sevgilisi manken Ümit Cem Şenol'la objektiflerin karşısına el ele çıktı. Yener önceki gece Klein isimli gece kulübünden çıkarken objektiflere yansıdı. Bir gece önce Yener'in cihangir'deki evine girerken görüntülenen ikilinin bir aydır aşk yaşadıkları öğrenildi.

SEVGİLİSİ YENER'DEN 12 YAŞ KÜÇÜK

Üç yıldır aşk yaşadığı Ozan Öğüt'ten geçen Mayıs ayında ayrılan 43 yaşındaki Hande Yener'in yeni sevgilisi kendisinden 12 yaş küçük.

ESKİ İLİŞKİSİNDEN RAHATSIZ

Hande Yener'in, yeni sevgilisi Şenol'un şarkıcı Tuğba Ekinci'yle bir dönem aşk yaşamasından rahatsız olduğu da ortaya çıktı. Yener'in Şenol'la görüntülendikten sonra bazı gazetecileri arayıp, "Lütfen haber yaparken Tuğba Ekinci'nin eski sevgilisi olduğu bilgisini yazmayın" diye ricada bulunduğu öğrenildi.

HANDE YENER YENİ AŞKIYLA İLK KEZ EL ELE!

PROGRAMDA GÖRÜP BEĞENMİŞTİ

Tuğba Ekinci, Ümit Cem Şenol'u bir televizyon programında görüp beğenerek programa telefonla bağlanmış, yakışıklı mankene kur yapıp klip teklifinde bulunmuştu. İkili daha sonra Kuşadası'nda tatil yaparken objektiflere yansımıştı.

Kaynak: Uçankuş

BİZE ULAŞIN