Miranda Kerr'in evinde silah sesleri

Top model Miranda Kerr’in ABD; Malibu'daki evine girmek isteyen bir kişi büyük kaosa sebep oldu. Miranda Kerr'in 5 yaşındaki oğlu Flynn Christopher Bloom ile yaşadığı eve bir kişi çitlerden atlayarak girmeye çalıştı.

Miranda Kerr'in evinde silah sesleri
SALDIRGAN GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BIÇAKLADI

33 yaşındaki Kerr'in Malibu'nun en pahalı semtlerinden birinde bulunan evine girmek isteyen kişiye güvenlik görevlisi müdahale etti. Saldırgan, güvenlik görevlisini gözünden bıçakladı. Bıçaklanan güvenlik görevlisi saldırgana dört kez ateş açtı. Kurşunlardan biri saldırganın kafa kısmına isabet etti. Olay sonrası saldırgan ve güvenlik görevlisi Los Angeles'ta aynı hastanede tedavi altına alındı.

KERR OLAY SIRASINDA EVDE DEĞİLDİ
Güvenlik görevlisi ve saldırganın durumunun ağır olmadığı açıklandı. Miranda Kerr ve oğlu Flynn olay sırasında evde değildi. Kerr, olayın yaşandığı evi 2014 yılında Orlanda Bloom'dan boşandıktan sonra almıştı.
Miranda Kerr ile Orlando Bloom 2010 yılında evlenmişlerdi. 2011 yılında ise Flynn adını verdikleri bir oğulları dünyaya geldi. Çift 2013 yılında ayrıldı. Miranda Kerr ayrılığın ardından Snapchat'in kurucularından Evan Spiegel'le nişanlandı.

Kaynak: Hürriyet
BİZE ULAŞIN