Seren Serengil: Bacağımdaki izlerin nedeni ameliyat değil

Ünlü şarkıcı Seren Serengil Mayıs ayında 'obezite cerrahisi' olarak bilinen tüp mide ameliyatı geçirerek 23 kilo vermişti. Ameliyat sonrası görüntüleri çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde modacı arkadaşı Nur Yerlitaş'ı hastanede ziyaret eden Serengil gazeteciler tarafından görüntülenmiş ve verdiği kilolar nedeniyle bacağında deformasyon oluştuğu iddia edilmişti.

Seren Serengil: Bacağımdaki izlerin nedeni ameliyat değil

Seren Serengil, basında yer alan 'bacağında deformasyon oluştu' haberleriyle ilgili sabah.com.tr'ye açıklamalarda bulundu. Bacağındaki izlerin kazaya bağlı olduğunu belirten Serengil, görüntülerin geçirdiği mide ameliyatıyla hiçbir alakası olmadığını söylerek geçirdiği kazayı anlattı.

İşte Serengil'in sabah.com.tr'ye yaptığı açıklamalar:

"BACAĞIMA KAYNAR SU DÖKÜLDÜ"

"Eylül ayında bir kaza geçirdim. Otururken üzerime kettledan kaynar su döküldü. Dizimden ayak bileğime kadar haşlandım. İkinci derecede yanık oluştu. Bacağım yandıktan sonra ilk başta yaralar oluştu, daha sonra yaralar kabuk bağladı. Kabuklar dökülünce de ortaya beyaz deriler (lekeler) çıktı. İki ay pantolon giyemedim.""AMELİYATTAN SONRA DİZİMDE İZLER YOKTU"

"Mide ameliyatı geçirdikten sonra tatilde görüntülerim, videolarım ortaya çıktı. O zaman dizlerimde herhangi bir iz var mıydı? Arkadaşlarım görüp 'bacağına ne oldu' diye sorduklarında doğruyu söylüyorum. Ben bunu hiçbir zaman saklamıyorum. Doktor bu izlerin ancak bir sene içerisinde geçeceğini söyledi. Eğer gerçekten ameliyata bağlı bir görüntü oluşsa bacağımda ve ben bunu saklayacak olsam basının olduğunu bildiğim yerlere gider miyim?"

"HİÇ OLMADIĞIM KADAR SAĞLIKLI VE İYİ HİSSEDİYORUM"

"Ben ameliyat olmadan öncede 20 kilo vermiştim, o zaman da sarkıklarım yoktu. 74 kilo ile ameliyata girdim, şu an 51 kiloyum. Hayatımdan sporu, pilatesi hiç çıkartmadım. Midemde dört tane delik var. Bunu bile çok komik noktalara getiriyorlar. Kilolarımla ilgili problemim olduğu için ameliyat olmadım. Tansiyon problemi yaşıyordum ve acil olarak ameliyata alındım. Şu anda hiçbir sağlık problemim yok ve sarkığımda yok. Hiç olmadığım kadar iyi ve sağlıklı hissediyorum."

Merve Barut / Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN