Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli'den kıskanılacak poz

Oyuncu İlker Kaleli ile birlikte olan Burçin Terzioğlu, uzun bir aradan sonra ilk kez instagram hesabından sevgilisiyle birlikte fotoğrafını paylaştı.

Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli'den kıskanılacak poz

Birlikte rol aldıkları dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli hakkında geçtiğimiz hafta magazin basınında ayrıldıkları yönünde haberler yer almıştı. Şiddetli bir tartışmanın ardından Kaleli'nin, birlikte yaşadıkları evi terk ettiği öne sürülürken başarılı oyuncu kişisel sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili sitem ederek, ayrılmadıklarını belirtmişti.

"MUTLUYUZ"

Geçtiğimiz gün Arnavutköy'de bulunan bir balıkçıda akşam yemeği yiyen Burçin Terzioğlu da konuyla ilgili açıklama yaparak, "Biz mutluyuz, her şey yolunda" diyerek son noktayı koymuştu.ROMANTİK POZ

Aşkları son sürat devam eden ve şu anda evlilik düşünmediklerini, ilişkilerinden memnun olduklarını dile getiren çiftten romantik bir poz geldi. Burçin Terzioğlu bugün sabah saatlerinde İlker Kaleli ile çekilen siyah beyazlı fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak aşklarını gözler önüne serdi. Ünlü oyuncunun bu fotoğrafı takipçileri tarafından kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

BİZE ULAŞIN